Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 éves vagyok de apám sehova...

18 éves vagyok de apám sehova és semmit nem enged! Kit válasszak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok lány, meg tanulok. Van egy barátom akibe van roma vér de egyáltalán nem látszik rajta, nagyon tisztességes és nagyon jól érzem magam vele, apa meg össze teszi a rosszabb magatartásúakkal. Tiltja, nem engedi hogy vele legyek ami eléggé megvisel. Ha elmegyek valahova rögtön utanam jön a varosba és leskelodik utanam. Sokszor bánt lelkileg oktalanul. A barátom az aki támogat és kihúz a melyből amikor nagyon rosszul vagyok lelkileg. El szeretnék költözni a barátomhoz viszont felek hogy hogyan fogja apám kezelni majd ezt az egeszet. Kit válasszak? Az apámat akitől már a falra mászik vagy a barátom? Lehetséges hogy egyszer rájön milyen rosszul bánik velem?
2021. febr. 26. 14:31
 1/10 anonim válasza:
8%
válasszál engem
2021. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Tibikie!Tünés vissza rejszolni!
2021. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából engem az bánt a legjobban hogy elveszi tőlem a 18as éveim legjobb időszakát azzal hogy nem mehetek sehova és itthon kell kuksolnom és borzasztó látni a velem egy időseket hogy csavarognak.
2021. febr. 26. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Mióta ismered ezta fiút? Met ha csak két hete akkor valószínűleg baj van a toronyba nálad... egyébként tanulásra koncentrálj a csávok rá érnek még.. egyébként is nem hinném hogy ismered a srácot még ha évek óta vagytok együtt akkor sem...de majd rájössz ,ha joban szereted a fiút akkor semmi akadály mehetsz hozzá de akkor irány dolgozni is mert senki nem fog eltartani abban biztos lehetsz
2021. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

"Van egy barátom akibe van roma vér de egyáltalán nem látszik rajta, nagyon tisztességes..."


Ismered a szüleit,baráti körét, stb.?


Nekem egy ismerősömmel hasonló eset történt. Párja rendes volt, de:

Vettek egy lakást. Idővel elkezdtek szálingózni hozzájuk a rokonok. Egyre többen lettek. Végül a srác a "sarkára állt", s valahogy sikerült kipaterolni őket. Aztán elmentek nyaralni. Mire hazaértek kiürítették a kéglit.

Nem tudom azóta mi van velük.


Szóval. Apád téged félt.

2021. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
A cigányoknak a 97-százaléka egy genetikai hulladék!! Úgy mondom most ezt neked hogy én is az vagyok!! Tudom miről beszélek én ezzek között nőttem fel! Egyébként vannak kivételek például énis Annak tartom magan de nagyképűen lenne ilyen kijelenteni !! Attól mert valakinek csak a jó arcát ismerd az nem jelent semmit
2021. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Tiltott szerelem. Ennél nincs is romantikusabb.


Elvesz téged feleségül? Vagy csak felcsinál, lelép és ott leszel egyedül 1 gyerekkel. Vagy prostiként futtat majd? Sok ilyen van. Sőt voltam már ilyen prostival. Nyilván ettől tart az apád. Ezt mindkettőjükkel kéne megbeszéld. Mármint hármasban. Persze lehet h ő nem ilyen de azt az apád honnan tudhatná. És te honnan tudhatnád? Az a sok póruljárt lány miért hitte h megbízhat a "latin" szeretőjébe?

2021. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Hallgass apádra, jót akar neked és félt téged!
2021. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Erigy kábítozni !! Ved a kézbe a lompost ! Hajingáld fel magadnak! Fiatal vagy! Ki kell használni HÁBORODJ
2021. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%

Volt cigány osztálytársam és a barátunk is volt. Teljesen rendes gyerek, viszonylag normális dolgozó szülők, kicsit rosszabb tanuló, de nem a folyamatosan bukdácsol Tónika típus.


A gondok akkor kezdődtek, amikor középsuliban meg utána egyre több "közeli rokonnal" állt össze... Jöttek a bulik, piálások (ahogy nekünk is), de ők "továbbléptek" a drogok felé... Kb. 15 éve semmit nem tudunk róla...


Én egy cigánynegyedben nőttem fel közöttük, a vége mindig ugyanaz volt a történetnek...

2021. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!