Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy elengedjenek barátomhoz?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve együtt vagyunk és másik városba 300km re lakik tőlem. Voltam már nála de csak egy napra. Ő is volt nálunk sokszor, találkoztak párszor és kedvelik is.


Lesz egy kisebb összejövetel náluk nemsokára és nagyon szeretnék menni mert akkor végre ott aludhatnék. De anyukám nem enged csak azért mert fél hogy lefekszünk(nagyon vallásos). Hogy vegyem rá hogy elengedjen? Szerintem nagyon önző tőle hogy ezért nem enged mivel nem az ő teste nincsen beleszólása főleg hogy 18 vagyok ( aztmondják hogy amíg az ő házukba lakok azt csinalom amit ők mondanak szóval nem opció hogy 18 vagyok azt csinalom amit akarok :D )


2021. márc. 12. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Mondd meg, hogy ha ilyen idióták, akkor egy éven belül elköltözöl, aztán nem hallanak többet felőled. Majd a hűlt helyednek dirigálhatnak.
2021. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
mond neki, hogy már elkésett ezzel, mert korábban már dugtatok
2021. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki hogy ne akarja a saját hitét rád erőltetni.
2021. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Elmész busszal vagy vonattal, ott vagy napokig, hazajössz, hazahozod szüleidnek a vírust, kórházba kerülnek, meghalnak, az jó lenne?
2021. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén, most én se mászkálnék és nem engedném a gyerekemet se, pláne összejövetelekre nem.


A jelenlegi helyzetet félretéve, általánosságban:

Sokat nem tehetsz amíg velük élsz, ismerős. Velem is ilyenek voltak, csak az segített mikor végre el tudtam költözni tőlük. Azóta jobb a viszonyunk.

2021. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
12%
Mondd meg anyádnak, hogy jöjjön ő is, hátha elviszi egy körre a fiú
2021. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 kicsibarany ***** válasza:
87%
"Voltam már nála" - miből gondolja, hogy akkor nem csináltátok. Csak éjszaka lehet dugni?
2021. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
7# ez azért jó kérdés. Az én anyám is azért nem enged a barátomnál aludni, mert fél hogy lefekszünk... A legrosszabb az egészben, hogy nem is hiszi el nekem, hogy nem is akarnám még megtenni!
2021. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez ilyen. Aki a pénzt adja, az határozza meg az elveket. Van persze az az opció is, hogy a saját lábadra állsz. El se kell költöznöd ehhez, elég, ha havi 60 ezer forintot beadsz a rezsibe, máris nem tudnak beleszólni, hogy hová mész, kivel találkozol. Persze azt majd azután is megtilthatják, hogy bárkit hazavigyél, de házon kívül majd azt csinálsz, amit akarsz.
2021. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
#4 őszintén szólva, ha annyira vallásos, akkor nem kár érte...
2021. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!