Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok erről? Szerintet...

Mit gondoltok erről? Szerintetek rendben van ez így?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy 16 éves lány vagyok. Jól élünk.Viszont 2 éve már nem kapok pl szülinapomra sem tortát, sem ajándékot a szüleimtől. .. sőt van hogy mèg fel sem köszöntenek. Karácsonyra sem kapok ajándékot már.


16/L


2021. márc. 17. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nincs rendben.
2021. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha szeretnél valamit, megveheted, megveszik neked? Mit tudom én, kitalálod, hogy 10 ezret akarsz Aliexpressen költeni nem életbevágóan fontos cuccokra, csak egyszerűen szeretnéd. Tehát az alapvető szükségleten túl van, mint az étel és a ruha, hogy ne szakadtban járj.


Illendő lenne legalább boldog karácsonyt, boldog szülinapot mondjanak, de ha egyébként mondhatni, hogy mindent megkapsz, ha 1-2 havonta kitalálok, hogy ez meg az kell, szerintem belefér. Tortát én sem kaptam már jó ideje. De ha ennyire fájó pont neked az ajándék, amit úgy megértek, mert bár imádok ajándékot adni, meg úgy alapból ötletelni, minek örül a másik, aztán látni az arcát miközben kibontja, örömet okoz, én is szeretek ajándékot kapni. Mondd el nekik, neked ez így nem tetszik.

2021. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sincs rendben, én még most is kaptam valami apróságot. Torta meg alap.

20F

2021. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem azok.
2021. márc. 17. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is gáz.
2021. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%

Én sose kaptam semmit szülinapomra csak egy tortát, meg egy boldog szülinapot. Ha valaki már pár szót sem kap akkor ott valami baj tényleg lehet köztetek. Egyébként ne félj őket is megkérdezni. Nagyon sok mindenkinek ciki valami téma a szülei előtt mert azt hiszik megharagudnának rá ha megkérdezné őket. A legjobb amit tehetsz az az hogy egyszerűen megkérdezed hogy miért nem köszöntenek fel, miért nem foglalkoznak veled ilyen alkalmakkor. Nem történik semmi rossz max egy magyarázatot kapsz és akkor mát tudni fogod mi a baj. Ez ugyan olyan mint a sz** csomó családban, soha senki nem teszi fel a kérdést pedig igen is meg kell beszélni néha valamit a szüleinkkel.


Ja és 16 vok és lehet qurva nagy hülyeséget írok Sorry =)

2021. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
De fontos az is, hogy miért nem. Pl ha anyagi gondjaik vannak és mindent be kell osztaniuk, akkor megérthető, persze tudom hogy szarul esik
2021. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kiírtad már pár hónapja is.


Miért nem adnak, mi az indok? Sose kérdezted?

2021. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Nagyon fontos lenne, hogy beszélj velük
2021. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem. .. De velük nem lehet beszélni soha. Soha nincs idejük Legyen az bármi amit mondani szeretnék
2021. márc. 18. 00:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!