Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a 18 éves...

Mit tennél, ha a 18 éves lányod egy 40 évessel kavarna?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 09:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
17%
Keresgélj xd
2021. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
36%

Semmit. Felnőtt nő, azt csinál, amit akar.


Egyébként meg inkább egy fiatalos, normális 40-essel legyen együtt, mint egy nyálas szájú, 18-20 evéssel, aki 100%, hogy nem fogja feleségül venni.

2021. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%
Semmi jogom nem lenne beleszólni egy felnőtt ember életébe
2021. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
71%

Azért vicces, hogy sokak szerint a férfi kihasználja és csak a szexre kell a csajszi. Szerintetek ez nem lehet kölcsönös? :D

Szerintetek kamasz korban nem vonzó a szex egy idős, tapasztalt férfival?

2021. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
33%
Én is azt akartam mondani, hogy nem hetente, de naponta megkérdezik ezt. Akárcsak a Mit szólnál, ha a gyereked homokos/leszbikus lenne (bár nálam ugyanaz a kettő)". Baromi unalmas. Egyik se normális dolog, józanul gondolkodó emberek tudják ezt. Aki viszont nem, az innen vár megerősítést és el akarja hitetni másokkal, hogy normális.
2021. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
88%
15, na meg ugye az sem elhanyagolandó, hogy a 40-esnek normál esetben van egzisztenciája, és nem anyutól kuncsorog benzinre. De ez biztos nem játszik szerepet. De tényleg.
2021. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
69%

Szerintetek kamasz korban nem vonzó a szex egy idős, tapasztalt férfival?

Egyáltalán nem az. Egyrészt van, akit nem érdekel a szex ebben a korban (én is ilyen lány voltam, egyenesen viszolyogtam a gondolattól). Másik, hogy vagy velem egykorúval, vagy fiatalabbal szerettem volna kapcsolatot, nem jöttem ki idősebbekkel. Későn érő típus vagyok, eszem ágában nem volt idősebbekkel barátkozni. Főleg sokkal idősebbel (8-10 év különbség).

2021. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
85%

17-es:

Hát, én 17 éves koromig komolyan megtartóztattam magam, de amikor egy éves komoly kapcsolatomban megtudtam milyen jó a szex, akkor non-stop azt akartam csinálni. Oké, nekem nem volt ennyire idős a párom, és tényleg komoly volt... de ha nem lett volna is ki voltam annyira éhezve, hogy szexpartnert keressek, ami még mindig jobb, mintha mindig mással csinálnám.

2021. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
84%
Másfelől te ha még barátkozni se barátkoztál idősebbekkel, akkor miért vitatod az eseted? A kérdező lánya egyértelműen nem olyan mint te.
2021. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%
14# Tinilány koromban egy negyven éves már "öregnek" számított a szememben, és egyáltalán nem volt vonzó. Az ízlések persze nem egyformák, de a legtöbb kamaszlány számára valószínűleg nem pont egy negyvenes férfi lesz vonzó szexpartnerként.
2021. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!