Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha nem bírom...

Mit csináljak ha nem bírom elviselni az apám?

Figyelt kérdés

#gyerek #család #apa #Tartószkodás
2021. ápr. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Kifejtenéd?
2021. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen ennyiből mégis mit vársz mit mondjunk? Költözz el?? Írd le a részleteit
2021. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát kiskori sérelmek miatt, leginkább.. Nem sok maradt meg onnan, de az az egy pillanat élénken él, hogy egy este elkezdett folytogatni, azt már nem tudom mit csináltam, nem emlékszek rá. Egy kifakadásom során megemlítettem ezt is és csak nevetett rajta,hogy "Mikor történt ilyen?" Mai napig hirtelen dühkitörései vannak. Általában vicceskedni próbál,meg egyebek, de nem érzi,hogy engem ez csak idegesít,ezen kívül nem tudom elviselni, hogy hozzámér.(Ezt többszázszor elmondtam már neki,hogy fejezze be. Ne simogassa fejem,ne bökdössön,az érintés legkisebb formáját sem szeretném érezni) Azóta nem engedem senkinek, hogy hozzáérjen a nyakamhoz, csuklómhoz vagy a hátamhoz. Van egy öcsém,akit én nagyon nyálasnak tartok,mert folyton bújni akar,meg puszilkodni,a bújást még elviselem valahogy (mostanában én is szoktam ezt csinálni), de egy puszitól rohamot kapok (de csak ha tőle, vagy az apától kapom((másnak még nem engedtem, anyámon kívül az övétől nincs semmi bajom))), elkezdem vakarni az adott területet, mert úgy érzem ég és utánna én se viselkedek normálisabban, mint az apám tesója. De ezen az egy kivételes eseten kívül, teljesen normális szoktam lenni. (Mármint amennyire egy lázadó)

Hallottam az ő gyerekkori történetét is és valóban nem volt könnyű,hiszen a testvére megakarta ölni.

2021. ápr. 13. 22:14
 4/6 anonim válasza:
12%
Valamilyen hatósági szervnek kéne szólni, hogy nincs minden rendben otthon, vagy az apukát megnevelni egy kötelező tanfolyam során (bejelentéssel).
2021. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Oké, hogy egyszer megakart folytatani, ez elég durva, de ezen kívül nem történt semmi? Mert ha jól értelmeztem akkor ez már rég történt. Azóta volt valami? Mert hnem akkor miért nem tudod elviselni?

Hány éves vagy?

2021. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Hát ezért nem akartam leírni a történetet, mert most már kb. semmi ilyen nincs. Egyszerűen csak idegesít.. Nem tudom,hogy ez mennyire elfogadható egy tininél, hogy, egyszerűen f*lb*sz. (Mármint ha megszólal,ha bökdös vagy egyéb "apróságok")
2021. ápr. 15. 14:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!