Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám közölte velem hogy...

Apukám közölte velem hogy szerinte nagyon gáz hogy 30 évesen még mindig az anyámmal élek, és még nem voltam nővel. Miért ennyire lekezelő, és bunkó velem?

Figyelt kérdés
Éppen fűzök egy anyukát, és arra is mondta hogy biztosan nem fog összejönni nekem egy ilyen nő, és hogy egy kislány vagyok. Meg olyanokat mond nekem hogy a helyemben is szégyelli magát, meg ilyenek. Ez nekem nagyon rosszul esik, mert a túlsúlyom miatt sok nő is visszautasít, és diplomám, meg drága autóm sincs, csak anyukám kocsiját szoktam néha kölcsön venni. Nagyon fájnak apukám szavai, és nem tudok senki vállán sírni, persze neki már új felesége van meg minden, így könnyű beszélni.

2021. ápr. 19. 17:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Az apukád nem túl kedves. Azonban ha nem is túl sikeresen, de lehet motiválni próbál arra hogy változtass magadon. Pl add le a túlsúlyod.
2021. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
És honnan tudja ennyire a (nem létező) szexuális életed részleteit?
2021. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mert a “lányával” egy ideig randiztam, de ő csak kihasznált
2021. ápr. 19. 18:05
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

30 eves vagy. Honnan tudja hogy kivel-kivel nem szexelsz? Ha? Az orrara kötöd, mi? Aztan meg nyavajogsz.

Masreszrol meg igaza van, kislany vagy.

30 eves ferfi nem mond olyat hogy “fajnak apukam szavai” meg “nem tudok senki vallan sirni”.

“Apukam”.... jezusom, ilyet se hallottam meg felnott ferfi szajabol.

2021. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd. Ne foglalkozz vele. Úgy élj ahogy neked jó. Ha kövérnek tartod magad fogyj le. Ha autót szeretnél vegyél ha külön akarsz költözni tedd azt. De ilyes felé kritikára ne azt mond hogy apukám. Rettentő csúnya dolog tole
2021. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Na, ezt most nem értem. Apukád lányával randiztál?
2021. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az új nő lánya, ezért van idézőjelben.
2021. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Ja, az új családi viszonyok felett elsiklottam.
2021. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

szerintem is csak motiválni szeretne...

Dolgozol? Van munkahelyed?

2021. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Apád egy pöts. Ha legközelebb ezzel jön h helyetted szégyelli magát, biztosítsd róla h bátran szégyellheti magát saját maga miatt inkább, amiért apaként ennyire zéró támogatást ad a fiának.
2021. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!