Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudok már kihez fordulni, az a helyzet hogy van egy édes apám aki nem tudom mi okból kifolyolag levegőnek néz.. Gyerekkorom nem volt zökkenőmentes 5-en vagyunk tesók és én amolyan fekete bárány voltam mindig és véletlen gyerek amit tudtomra is adtak és mindig éreztem.. Igazából kicsikét fiús lány ként első voltam aki segített mindenben azért is gogy aoa engem vigyen ide oda vagy buszke legyen rám de mindig en maradtam az utolsó aztan a tini korszakban pedig jott6hogy ne menjek ide ne menjek oda és mindent tiltott.. A nővérem mindenhova mehetett tetovalasokat vart hajat festet maganak kondiva járhat a bátyám is de en meg kaptam hogy majd akkor ha innen elkerulok.. Aztan betöltöttem a 18at..és pl elkezdtem bukiba jarbi a barátommal akivel 3 éve voltam együtt de szakítottunk így nehezebb eljarnom akarmikor szóltam hogy elmennek hatalmas vita volt de most mintha ekvagták volna... Egyszerűen nem beszél velem. Mig a tesóim képeit imadolja az enyém lajkot sem kap fb-n instan meg bekovetni sem volt hajlandó.. És nem szól semmit elkeretozom leszarja menjél ennyi a válasz mindent az osztondijambol kell álljak és mintha levegő lennék ma is sírva hoztam neki fel hogy miért van ez? Azt mondta őt ez nem érdekli de persze a tesóimert akar éjjel elmenne meg elmegy meg oda viszi őket ahova akarják én mindig a hátsó ülést kapom és még soha nem vitt sehova és haza sem hozott.. Miért teheti velem ezt?. Mit tennétek, valaki hasonló módon volt?



2021. ápr. 19. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Huh nem lehet jó érzés :/

Próbálj meg vele beszélgetni, kérdezd meg miért ilyen veled vagy mit csináltál, ami miatt ilyen.

2021. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Körülbelül 2 hetente kérdezem tőle, azt kapom hogy anya miattam akar válni mert anya folyton megvéd és hogy miattam veszekednek.. Aztan pedig azt mondja hogy őt nem érdekli akarhoz ha fejem tetejére állok sem mond semmit inkább elmegy.. Lelkileg nagyon meggyötör főleg hogy egy év szünet után lett egy pár kapcsolatom ami nagyon szoros és komoly terceink vannak de megcsak be sem mutathatom mert akibe bele szerettem azt apa sosem fogadná el...
2021. ápr. 19. 20:35
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Attól szerintem hogy nem érezteti veled folyton hogy szeret még nem kell kétségbe esni, valószínű téged becsül a legjobban és büszke rád,csak nem mondja neked. Szerintem kár a hibát magadban keresni mert semmi baj nincs veled.Tudom hogy egy lánynak rosszul esik ha az édesapja nem figyel annyira rá de ez nem a világ vége hidd el.
2021. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

húha..sajnállak nagyon:(

én is csak azt tudom ajánlani amit az 1-es írt. De úgy amikor tök nyugodt, nincs dolga és lehetőleg úgy hogy ezt csak 4szem közt beszélitek meg. Sok szerencsét<3

2021. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kicsit több annál minthogy nem foglalkozik velem, gyakorlatilag beszélek hozzá meg sem halja levegőként élem az életem.. Ha szabadnapon volt ketten voltunk épp tobb órát egy szót nem szol hozzám és hasonló dolgok
2021. ápr. 19. 20:39
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem csináltál valami olyan dolgot, amiért megharagudott rád?

Nekem nagyon hiányos így a történet, mert nem hiszem hogy egy szülő random egy csettintésre ilyeneket mond, csinál

2021. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Remélem sikerül idővel megbeszélni a problémát,és minden rendben lessz.Az hogy miattad vannak rosszban édesanyáddal azt kétlem.
2021. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Középső gyerek vagyok,tudom miről beszélsz sajnos,ez van .
2021. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
első három miért van lepontozva? igazuk van! Ha valami bánt kedves kérdező azt meg kell beszélni velük! Szerintem nincs semmi gond veled, de beszélj velük mindenképp hogy ez téged bánt meg rosszul esik
2021. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Biztos ő az apád?
2021. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!