Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért anyának kell kiakadni...

Miért anyának kell kiakadni azon, hogy megnyitottam az emailjét, ha amúgy ő kért meg rá?

Figyelt kérdés

Tegnap felhívott két online órám között, hogy nézzek már meg valami emailjét.(Nem használ okostelefont, így csak én tudtam megnézni neki)

Erre jön azzal, hogy mi az, hogy én tudom a jelszavát és ő nem tudja az enyémet... Éd egyébként nem tudja megjegyezni a saját jelszavait, és elhagyja a cetlit, mindig nekem kell visszalépni a fiókjába, mert ő nem tud. Ha meg nem tudom az ő jelszavát, akkor kivan rajta, hogy én mért nem tudom.

Most is azzal jön, hogy mi az, hogy én be tudok lépni az emailjei közé, de ő nem tud az enyémbe.... De basszus, felhívott, nézzék meg valamit neki, sürgős. Akkor miért akkora baj, hogy megnéztem? Ő kért meg rá...


2021. ápr. 29. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mintha titkolna valamit


en is tudom a szuleim jelszavat,ok az enyem nem,de nem is erdekli oket

2021. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ma már kb. a 10. ilyen kérdés...


Mind egy forrásból táplálkozik....???

2021. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, hány ilyen kérdést akarsz még nyitni? Nem adod meg anyádnak, és kész.
2021. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

3: ezek szerint neked is gyanús lett... :)


Mindig valami más körítéssel, de a probléma ugyanaz...


Most próbált egyet csavarintani a történeten, hogy méginkább neki legyen igaza... LOL

2021. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha ugyanaz a kérdező lennék, mint az előzőek, akkor törölték volna ezt.... Semmi közöm az előzőekhez :)
2021. ápr. 29. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lenyege a bajanak h te nezted az ovet, hanem hogy ő nem tud utanad kutakodni.
2021. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát basszus, a saját jelszavát nem képes megjegyezni... Akkor hogyan akarja másét?
2021. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb:

-Anya, elfelejtettem a jelszavad. De nem is akarom tudni, nem segítek helyreállítani.

-De miért Julcsikám/Józsikám?

-Azért, mert te ezt kölcsönösnek gondolod, ha én tudom a tiédet, akkor te is tudni akarod az enyémet. Én viszont nem akarom, hogy tudd. De gyere, megmutatom neked, hogyan állítsd helyre...

2021. ápr. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!