Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá apukámat, hogy...

Hogy vegyem rá apukámat, hogy oda adja a telefonomat? Hogy mondjam meg neki? Mert elég erőszakos és nehéz vele megértetni, hogy most tényleg fontos dolgot akarok intézni a telómon, nem az Ő szerinti hülyeségekre használom(chatelés, játék..)

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 14:00
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Mert azt találták ki a szüleim hogy nem adják oda a telómat csak ha ők is nézik mit csinálok, kivel beszélgetek. Egyszercsak kitaláltaák ezt a szart

pedig már 17 éves vagyok és 1 fél éve nem lehet nálam rendesen a telóm.....

2021. jún. 1. 14:02
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Veszel egyet magadnak a zsebpénzedből és nem használod előttük.
2021. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem tudok sajnos venni mert sajnos annyira a nyomomban vannak, hogy azonnal kiderülne, sőt nem is engednek egyedül el nagyon csak ritkán ha pontosan tudják, hogy a barátnőmmel vagyok és ugy utálom már az egészet és ki akarok törni abból, hogy nem bíznak bennem és nem engednek egyedül sehova max a mamámékhoz...
2021. jún. 1. 14:09
 4/26 A kérdező kommentje:
Pedig amugy van zsebpénzem csak mindig ellenőrzik mennyit költöttem szóval jó ötlet lenne, hogy vegyek egy telót titokban csak nincs egy szabad órám sem szóval ez van sajnos....
2021. jún. 1. 14:11
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Akkor megvárod, hogy 18 legyél és elköltözöl.
2021. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5:Azt se engedik míg nem lesz saját keresetem...
2021. jún. 1. 14:14
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
Szegény
2021. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

2

Mert annyira természetes hogy mindenki kap "zsebpénzt"


Kerdező, intézd el máséról, és menekülj otthonrol amint lehet.

Vissza se nézz

2021. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Kíváncsi lennék a másik oldal verziójára is. Mi az a nagyon fontos, amit előttük nem lehet? Gondolom pénisz nem játszik szerepet a történetben, igaz?
2021. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%
Azért én megkérdezném a szülőket is.. Mert csak van oka annak ha egy fiataltól elzárják a telefont. Mondjuk azt se tudom, hogy vajon mi az a nagyon fontos dolog amit el kell intézned? Ha suli miatt, vagy orvos kell, akkor a szülőknek kell szólni, és ők is intézkedhetnek.
2021. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!