Igaza van apukámnak?

Figyelt kérdés
Ma elmentünk a családhoz és én nem szerettem volna rövidnadrágba menni, ezért helyette egy szaggatott hosszú nadrágot vettem fel. Apukám pedig úgy kiakadt, mintha nagykabátba szerettem volna elmenni, elhordott mindennek, azt mondta nem vagyok normális és hasonlók. Igazából nem ütött szíven az egész, mivel ez csak egy nadrág. Szerintetek jogosan akadt ki? Egyszerűen csak kellemetlenül érzem magam rövidnaciban. De végül vittem magammal egy rövidet is, hátha meggondolnám magam, bár nem vettem át.

2021. jún. 20. 22:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A menstruációm miatt is kényelmetlen lett volna a rövid nadrág.
2021. jún. 20. 22:20
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem provokációnak szánom, de aki ilyenen kiakad AZ nem normális.

És ha bundás téli gatyát veszel fel akkor se kéne elhordania mindennek, lehet normálisan is véleményt mondani.

2021. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

A fene megette, ha egy nadrág hosszán múlik a jó családi kapcsolat. Nyilván más ha ünneplős megjelenés lenne a kötekező, de ha egy rövidnadrág is megfelelt volna, nem hiszem, hogy ez lett volna a helyzet.


Szerintem nem volt igaza apukádnak.

2021. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Most a szakadt nadrág volt a baj, vagy az hogy nem rövid? Pl a nagyszüleim mindig szóvá tették az ilyen öltözködést mint a szakadt farmer vagy haspóló, ha hozzájuk mentünk akkor nem vettem fel ilyesmit. Ők ilyen "maradiak" voltak de megértettem hogy számukra ez nem volt elfogadható. Már nem élnek sajnos.
2021. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nincs igaza, azt vedd fel amiben jól érzed magad. Nem neki kell eldönteni.
2021. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt igaza. De legközelebb ilyenkor azért ejts el egy utalást, hogy "apa, női dolgok miatt inkább most hosszúban megyek", aztán lehet, hogy erre hirtelen megbékél.
2021. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Most ebbe belekötni, ha neked ugy jó volt, amúgy meg körül kell nézni utcán, a rövidnadrág egyáltalán nem 100% elterjedt, rengetegen vannak hosszunadrágban nyáron is.
2021. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
És nincs egy nem szakadt hosszú nadrágod, amit fölvehettél volna? Mert 99,9%, hogy nem az volt a baja a nadrággal, hogy hosszú, hanem hogy szakadt.
2021. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8-as

Biztosan a hosszú nadrág volt a baja. Az nem érdekli hogy szakadt. Azt is említette hogy a hosszú nadrág miatt van kiakadva.

2021. jún. 20. 22:55
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
ha csak nem olyan esemenyre mentetek ahol nem illik szaggatott nadragban lenni, akkor egyaltalan nem jogos a kifakadasa, ne foglalkozz vele
2021. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!