Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek , ha a felnőtt...

Mit tennétek , ha a felnőtt gyereketek bejelentgetne a hatóságoknál?

Figyelt kérdés
Egy boltot amit most akarunk nyitni, nem kaptunk büntetést , erre most a kutyáinkat jelentették be a hatóságoknak, szerdán jönnek ellenőrizni . Nem tudjuk mi jön még , gondolom nem fognak leállni amíg mi élünk. Mégis mit lehet tenni?

2021. jún. 21. 14:53
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
22%
Nem csak válás kieszközlésével lehet egy család közé állni. Hanem például a nagykorú gyerekekkel egyidős új feleség is el tudja érni, hogy megromoljon a viszony apa - gyerek között. Nem állítom, hogy te ilyet tettél, csak úgy írom.
2021. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyidős a felnőtt gyerekeivel ha erre gondolsz. Nem ismerem őket, velem nem akartak találkozni.A férjemmel is csak ritkán beszéltek.
2021. jún. 21. 15:34
 23/51 anonim ***** válasza:
59%
Én szívesen meghallgatnám a férjed gyerekeit is, nem hiszem hogy ok nélkül utálnának.
2021. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
22%
Nem muszáj, de akkor elárulod azért, hogy te hány éves vagy, és hány éves a férjed? Csak őszintén!
2021. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
13 év van közöttünk.
2021. jún. 21. 15:42
 26/51 A kérdező kommentje:
A hatóságoknál való bejelentgetéseknek mi köze a korunkhoz? Utálnak ha nagy a korkülönbség , vagy akkor is ha kicsi?
2021. jún. 21. 15:48
 27/51 anonim ***** válasza:
15%

Te mit tettel?

Nem askalodtal ellenuk??

Az aojuk ugyanugy keresi oket, mint a kapcsolattotok elejen?

Vagy elmartad oket??

2021. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
75%
19.néztem a csatornát de konkrétan 1 videó sincs ott
2021. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
74%
A férjem és köztem 17 év korkülönbség volt, nagyon szépen, szeretetben éltünk. Neki megismerkedésünkkor már egy fiatal felnőtt fia volt, akit én mindenképpen meg akartam ismerni, hiszen a szerelmem, majd férjem fia. Kettőn áll a vásár! Nem csak a gyermektől kell elvárni a közeledést, nekünk is kell, hogy legyen rá igényünk. A férjem sajnos sok évvel ezelőtt meghalt, a fiának azóta lettek gyermekei, akikkel a kapcsolatom unoka-nagymama kapcsolat, holott vérségi kötelék nincs köztünk. De mennyivel jobb így élni, mint utálni a szerelmem, férjem leszármazottjait, háborúskodni velük...
2021. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Dehogyis ugyanúgy. Nem. Kértem hívja át őket ebédre. Nem értek rá. Akartam hogy hívja el őket nyaralni, nem értek rá. Nem volt kocsija a lányának, mondtam adja neki oda az autót, elfogadta. Később tönkrement , kért kocsira pénz a férjemtől , kapott. Születésnapján nem köszöntötték fel az apjukat, karácsonykor sem. Azt mondtam neki majd ahogy telnek az évek biztos megváltoznak, de nem így lett.
2021. jún. 21. 15:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!