Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg a szüleim,...

Miért nem értik meg a szüleim, hogy mentálisan nem vagyok rendben?

Figyelt kérdés
19/L vagyok, szorongásom van és pánikrohamaim, de a szüleim mindig leüvöltik a fejem emiatt, azt mondják hogy csak unatkozok, meg semmirekellő vagyok, meg egyéb módokon szidnak, ahogy csak lehet.

2021. júl. 6. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
10-es nagyon szépen leírta. Nem csak te vagy ezen Földön
2021. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Az utolsó kettőre ne hallgass. Fogalmuk sincs milyen a szorongás. Ők tipikusan bántalmazó emberek akik itt élik ki a feszkojukat.
2021. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem fáradtak és nem bírják feldolgozni, hogy a mentális állapotoddal mindig szembesülnek a múlt hibáival.


Papírokkal nem sokra menne, nekem volt bipolárisról több is, személyiségzavarról, szorongásos depresszióról, pszichotikus zavarról. De nem bírta a szüleim öntudata ezt elviselni és nem engedtek befeküdni a kórházba.


Egyébként utólag nem is bánom, mert nem vagyok beteg, soha nem is voltam, egyszerűen 2évtized rengeteg szívása és stressze kijött bennem abban az egy évben, extrém szorongással.


Azóta elkerültem otthonról, betegségeknek nyoma sincs, szerető párkapcsolatban élek és a szülőkkel is jó a viszony. Egyszerűen törekedj rá, hogy elkerülj otthonról.

2021. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
Miattuk vagy beteg. Menekülj onnan. Sok sikert. Kitartást. Légy erős.
2021. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha valóban pánikrohamaid vannak, azt látnák ők is. Nekem is volt, első alkalommal meg voltam győződve, hogy meghalok. Utána volt néhány enyhébb, az sem igazán kellemes. Menj szakemberhez, nagykorú vagy, nem kell szülői kíséret, segítenek.
2021. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!