Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apádtól vagy anyádtól félsz...

Apádtól vagy anyádtól félsz jobban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 21:51
A kérdező szavazást indított:
Apámtól
Anyámtól
Egyiktől sem
Mindkettőtől ugyanannyira
134 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Kb ugyanannyira. Mind a kettőtől kapok a szíjjal, ha rossz vagyok
2021. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Már felnőttem. Most már ők félnek tőlem
2021. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én apámtól a mai napig félek, pedig ő csak egyszer vert meg, anyám az rengetegszer, ő még jól fenéken is rúgott egyszer. Nagyon rossz gyerek voltam.
2021. júl. 15. 21:59
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát, az attól függ, kinél van a papucs....
2021. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem félek egyiktől sem, sosem féltem. Nem vertek, 1-1 nevelő célzatú fülest kaptam de teljesen jogos volt mind. Apám szigorúbb, tárgyilagosabb, az ő kritikájától jobban "tartok". Anyám túlféltő, végül mindig mindent megengedett nekem, őt nem tudom komolyan venni.

Már önálló felnőtt vagyok így duplán nincs okom félni tőlük. Amitől félek, inkább az, hogy később a gondoskodásomra szorulnak ha egyikőjük meghal, vagy súlyos beteg lesz.

2021. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
6, nekem is hasonlóak a szüleim. Anyámat úgy írnám le, hogy annyira túlféltő, mint amennyire túl szigorú is. Apám helyett is apám volt. Apám inkább a szavak embere volt, mint sem a verésé. De kétségtelen, mindkettő volt hatással rám. :D
2021. júl. 15. 22:57
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Egyiktöl sem.
2021. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Apám nem érdekel. Ez szerintem kölcsönös érzés. Soha nem féltem tőle, 11-15 éves korom között ivott, akkor megutáltam, előtte jó volt a kapcsolat, amióta nem iszik meg olyan mintha idegenek lennénk.


Anyámtól nem mondanám, hogy félek, legalábbis attól nem félek, hogy megütne, kiskorom óta nem tartok, ha erre gondolsz. Viszont nagyon stresszes vele kontaktban lenni, mivel eléggé manipulatív. A folyamatos mártírkodását igyekszem kerülni, ebből adódóan nagyon befolyásol, mivel itthon élek még egy darabig. Szóval eléggé szorongásom van tőle.


Szóval ha azt kéne mondanom, hogy félek bárkitől is, akkor anyámat mondanám, ami durva, lévén, hogy anyám soha nem volt pl egész nap óbégató alkesz.

2021. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2%
a te válaszod spam volt.
2021. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
és ha az? akkor se a kérdésre válaszoltál.
2021. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!