Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális volt anya részéről,...

Normális volt anya részéről, a mondata, a hozzáállása, miután bejelentette a testvérem, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Egy ideje látszott rajta, hogy szorong valamin a tesóm (17 f), erre tegnap vacsi készítésnél kibukott belőle a dolog, mindkettőnk előtt mondva. Nem azt mondom, hogy azt vártam, kívántam vagy hasonló, hogy anya átkozza, kitagadja, stb, de ez eléggé ledöbbentett. Anya először meglepődött arcot vágott, aztán elmosolyodott, aztán azt mondta, hogy: "Rendben. És, van valaki a láthatáron?" De ezt tök lelkesen! Tesóm is csak nézett, mint egy hal, aztán végül kinyögte, hogy nem, nincs. Őszintén amíg nem előttem eszik egymást fiúval vagy lánnyal, nem érdekel a szerelmi élete. Azt tudtam, hogy anyánknak nincs gondja a homoszexualitással, de legmerészebb elképzelésemben se jutott volna eszembe, hogy van olyan szülő, aki ennyire lazán reagálja le ezt (pláne az enyém, pedig kiskorom óta tudom, hogy anyám jóféle "nem százas"). Mintha természetes, mindennapos volna.

2021. júl. 24. 19:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
97%
Teljesen normális.
2021. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%
Ha te láttad rajta hogy szorong napok óta akkor hidd el, az anyátok is látta. Nyilván leesett neki hogy ez volt az oka, és inkább örült neki hogy túl esett rajta, nyilván nem fogja porig alázni a saját fiát.
2021. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
Ez lenne a normális, de sajnos sok esetben nem az.
2021. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
96%
Ez az egyetlen normális reakció egy szülőtől. Semmi más nem számít csak hogy a gyermeke boldog legyen.
2021. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
96%
A 4-es nagyon jól mondja!!
2021. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
20%
Nem biztos, hogy ezt is érzi. Csak intelligens.
2021. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Tény, anyám nem hülye, de az arca nyitott könyv. Ha nem tetszik neki valami, akkor erőlködni sem tud, hogy mosolyogjon, pláne, hogy alapvetően közömbös arca van. Szóval őszintén mosolygott, őszintén örül, bár megfogalmazni nem tudom, pontosan minek is.
2021. júl. 24. 20:31
 8/43 anonim ***** válasza:
95%
Én pont így reagálnék :)
2021. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell ebbe mindent belegondolni. Lehet hogy tudta/sejtette hogy a tesód meleg, és örült, hogy megbízik benne annyira hogy el merte mondani neki.
2021. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%
Aki kicsit is ismeri a gyerekét az már elég korán tudni fogja, az én egyik fiam is szinte biztos, hogy meleg. 8 éves és már most elég egyértelmű, ezért mi sem fogunk meglepődni ha egyszer bejelenti. Az a lényeg, hogy emiatt ne szorongjon és ha ebben a fasiszta társadalomban nem is vállalhatja fel nyíltan, legalább itthon előttünk ne kelljen titkolóznia.
2021. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!