Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben lehet kérni...

Ilyen esetben lehet kérni távolságtartást?

Figyelt kérdés

Apámmal már közel 6 éve nem tartom a kapcsolatot, megszakítottam vele minden kontaktot. Évente-kétévente mégis mindig megkeres valamilyen úton módon, vagy e-mailben, vagy más rokonon keresztül, és perrel fenyegetőzik teljesen jogtalanul, papírokat követel tőlem, aláírást követel tőlem, különben feljelent.

Sokszor írtam, mondtam már neki, hogy ne keressen. Nem érti.

Mit tudok tenni ebben a helyzetben? Nem napi, heti, havi a kontakt, mégis baromi bosszantó, hogy mikor már azt hinné az ember, hogy vége, megint felbukkan.


2021. júl. 30. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyádnak meg a mamádnak megmondod, hogy ne tobvábbítsák az üzeneteket, mert nem érdekel, nem akarsz kapcsolatot tartani vele.

Emellett ezekre az üzenetkre egyáltalán ne reagálj.

2021. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha évi 1-2 megkeresést nem tudsz kezelni, akkor ott baj van...


Ez nem zaklatás, stb... mivel a közeledben sincs, mire fel kéred, hogy tartsák távol tőled?! 🤦‍♀️🤣


Ha anyádnak meg mamadnak megmondod, ne adják át az üzenetét és ennyi. Meg van oldva... 🤷‍♀️


Szívesen

2021. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%
Le kell tiltani a számát nekik is stb. Akkor öket se tudja elérni.
2021. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!