Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek meghalt a (kis)gyereke...

Akinek meghalt a (kis)gyereke milyen gyakran látogat ki a sírjához?

Figyelt kérdés
Hány éve hunyt el?Ilyenkor ki szokorr kimenni hozzá?Szülinapján,névnapján kimentek hozzá?Mit visztek virágot,mécsest,gyertyát?Ha van kisebb tesója aki utána született őt is kiviszitek?És hogyha esetleg virágot visztek a kedvenc virágját?

2021. aug. 1. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
Anyu járt ki hozzá, anno havonta, amig a húgom meg nem sszületett. 2 éves voltam, amikor a testvérem meghalt, ő 6 napot élt. 4 éves koromban született a húgom, onnantól anyunak kevés ideje maradt a gyerekneveles és munka mellett. Ünnepeken ment vagy egyedül, vagy velünk, de inkább egyedül. Ez azóta is így maradt, majd' 50 év után. Virágot szokott vinni, vagy koszorút, húsvétra, karácsonyra témához illőt, illetve karácsonyra valami porcelán mécsest vagy kis szobrot. Halottak napján és mindenszentekkor nem megy.
2021. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
99%
Nálunk a családban hetente-kéthetente vagy mikor sok minden van akkor havonta 1x mennek ki.
2021. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Azt elfelejtettem írni, hogy általában virág, halottak napján koszorú, ünnepnap ilyen porcelános koszorú
2021. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Testvérem halt meg, szüleim hetente kb 3-szor kimennek hozzá, visznek virágot a sírra, rendben tartják. Különleges alkalmakkor, pl. névnap, szülinap, mind kimegyünk. Halottak napjakor viszünk ki sok mécsest is.
2021. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

9 éve...az első időkben naponta többször. Aztán naponta egyszer. Most hetente. Meglocsolom a virágokat. Letakarítom a sírt.

Ennyit tudok még tenni érte.

Ennyit tudok már csak tenni érte.

Mindenszentekkor és Halottak napján én sem megyek..

2021. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Nincs gyerekem, de mégis megrázó a válaszokat olvasni.

Aki pedig le merte pontozni a válaszokat, mélységesen szégyellje el magát!

2021. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
3-as azért megérdemli a lepontozást, már bocs.
2021. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
ha baba eltemethető állapotba van megszületésekor hal meg vagy később,vagy a pociba hal meg 6-7-8-9 honapos terheségkor,akkor az anyuka kijár temetőbe,amig nem szül 1 vagy több egészséges gyereket,aki eltereli a figyelmét
2021. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt erőm eltemetni és nem szerettem volna egy idegen temetőbe kijárni hozzá, ezért itthon van velünk egy csodaszép urnában. Hihetetlenül megnyugtató érzés. Bármikor beszélhetnékem van hozzá, meggyújtom a mécsest mellette és leülök mellé elmondani a bánatom.
2021. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!