Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök, hogy reagálnàtok arra...

Szülök, hogy reagálnàtok arra , ha a 16 éves lányotok egy 35 éves férfival lenne együtt ?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 18:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Enyhé szívinkfartussal és szobafogsaggal.
2021. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Vortrex ***** válasza:
95%
Mindennapi korkülönbsére reagálásos kérdésünket add meg nekünk ma
2021. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

Infarktust kapnék.

Nagyon más életszakaszban vannak, nem szerencsés egy ilyenkorú páros tagja lenni. Millióból egy kivétel van pl Szandiék.

2021. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
2.tényleg unalmas már szinte minden héten van egy ilyen csak más korkülönbséggel mégis milyen új válaszokat lehetne adni...-_-
2021. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
A 16 éves gyereked miért engeded pasizni? Csak mert háborognak itt sokan, hogy jaj a gyerekeket miért kell felvilágosítani,stb, na hát pont ezért... amikor én 16 voltam, a matekkönyvet fogtuk a kezünkben, nem a f****t...
2021. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem zavarna. Tudom hogy ha eltiltanám, azzal csak rontanék a helyzeten. Jobb hatással lenne rá egy dolgozó, sikeres férfi mint egy drogos/videójátékozós/iszákos/cigis kamasz.
2021. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
A párom és köztem van 20 év, de mi felnőttek vagyunk, már én is a harmincas éveimben. Egy olyan kapcsolatot nem tudnék elfogadni ahol az egyik fél még gyerek, a másik meg meglett felnőtt. Későbbi életében semmi gondom nem lenne azzal ha nagy lenne a korkülönbség közte és a párja között, de így hogy ő még kiskorú, nem fair amit az a felnőtt férfi művel vele. Kihasználja a naivitását, mert valami nincs rendben a pasival. Könnyű elbírni egy tapasztalatlan, elvárásoktól mentes tinivel, de egy felnőtt nőtől bezzeg félne hogy megeszi reggelire.
2021. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%
hagynám, különben még jobban akarná a lányom. ilyesmibe nem szólhatok bele, csak a véleményemet szoktam elmondani. mindenből lehet tanulni.
2021. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
6.nem minden kamasz fiú iszákos, drogos, videójátékos (ez miért baj..), cigis sőt a pali más életszakszban van mint a lány eleve..
2021. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Múlt héten 36 éves volt a faszi :D fiatalodott?
2021. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!