Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok,akiknek az...

Vannak itt olyanok,akiknek az apja újra házasodott és a felesége gyerekeinek mindent megad nektek meg semmit?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani példákat vagy hogy esik ez nektek?
2021. aug. 15. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Van,újra nem házasodott,csak eljegyezte a nőt, na azóta az öcsém meg én le vagyunk szarva és elvarja hogy mi keressük őt. Persze a gyerekert oda van,mindent megad neki,mindenhova felteszi a képeit (rólunk egy képet nem osztott meg soha semmilyen oldalon, de a telefonjaba is ha egy kép van rólam meg az öcsémről),de már nem érdekel, ő azt az életet választotta, azt a gyereket akkor már nevelje fel ha minket nem tudott/akart:)
2021. aug. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk ehhez elég kb annyi, hogy az uj párjával él együtt akkor logikus hogy ottaniaknk ugymodn többet ad.
2021. aug. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ahha,mi is a gyerekei vagyunk,meg se kaptuk soha meg csak a felét se annak amit az a gyerek:D és ő volt a patkány aki dobta a családját egy fiatalabb nő miatt,de szerintem ebbe ne menjünk bele:)
2021. aug. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szegények...
2021. aug. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom most sajnálgatást vársz. De hiába pörög rajta az ember, oda mindig több fog jutni ahol él. A másiknak töredéke, vagy mint anno nekünk, semmi. (pedig az én apám újra se nősült) El kell engedni , és helyén kezelni apukát a viselkedése alapján, nem siránkozni.
2021. aug. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok az 5ösnek, ezen kár agyalni, magadat fárasztod és lelkileg beteg leszel. Olvass be neki alaposan, hogy köpni-nyelni ne tudjon, ezzel kiadva a haragod, és többet se foglalkozz vele. Vagy legalábbis minnél kevesebbet. Talán észbe is kap, vagy legalább megmondja miért nem adott annyit, mint az új gyereknek.
2021. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt éltünk 5-en, és én onnantól kezdve magasról le voltam sz.va. Ez van, túléltem, bár eltelt pár év úgy, hogy alig szóltam apához.
2021. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!