Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megkérdeznétek a gyereketek...

Ha megkérdeznétek a gyereketeket, hogy a szobájában van-e, és ő pedig nemmel felel (amikor ott van), mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Vagy ha nincs is gyereketek, csak kepzeljétek el. Milyen érzés fogna el benneteket? Mit mondanátok?

#Jsdkkxxkkc
2021. aug. 15. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Biztos marokmarcsizott, azért mondta ezt. :D Viccet félretéve, megkérdezném: "Akkor ki vagy Te odabent?". Most a Rózsa és Ibolya című mese jutott eszembe, amiben a vércsepp felelt.
2021. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

3 éves, vagy 30?

Poén volt? Lehet olyan dolgot csinált, amit nem akar az orrodra kötni.

Én is mondtam már páromnak poénból, mikor kérdezte, hogy bent vagyok-e, hogy nem. Aztán pár másodperc múlva leesett neki, hogy akkor hogy válaszoltam volna. 😂

Full poén volt.

2021. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

#Jsdkkxxkkc

ez erősen arra utal hogy trollkodik itt a kérdező...

2021. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok a gyerek, nemrég történt meg. Próbáltam vicces lenni, de később mikor kimentem a szobámból, jól lecseszett, azt mondta hogyha mégegyszer így válaszolok, úgy hátsón rúg, hogy "elrepülök mint a győzelmi zászló". Nagyon mérges volt.


Azért írtam a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy ez normális reakció-e, elgondolkodtam azon, hogy lehet tényleg bunkóság volt.

2021. aug. 15. 20:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Erről apám jut eszembe, mikor felhívta a nővérét vezetékes telefonon még a 90-es években, hogy "Szia Évi, otthon vagy?" :D
2021. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

4-es én nem sértődnék meg a hátad mögé osonnék és megkérdezném hogy tetszik hogy ugrattál. Mint tudod a Müllermilk Kapás Boglárka reklám.


Boogiii te a Müllermilk-emet iszod?


Neeeeem!


Ízlik?


Ühü

2021. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
1. vagyok. Azt hittem, Te vagy a szülő. Apud alighanem nem viccnek vélte, hanem azt hitte, szemtelenkedni akarsz vele.
2021. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Én röhögnék egyet, ha viccesen mondta a gyerek.
2021. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Még ha rossz hangulatom is van, és fárasztana ez a "hülye válasz", akkor is legfeljebb a szememet forgatnám, és azt mondanám, jólvan akkor. Nem tudnék vérkomoly bunkóságot belelátni a dologba, hacsak a hanglejtés nem volt tényleg "ugatós".
2021. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Úgy tennék, mintha nem lenne bent, és bemennék összeszedni a ruháit, a bögréket, mint mindig.
2021. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!