Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan erhetném el hogy...

Hogyan erhetném el hogy elengedjenek bulizni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó tanuló vagyok, sose ittam, se drog se cigi. Megbízhatónak is tartanak a szüleim, ennek ellenére nem engednek el semmilyen esti programra. 16 éves vagyok és annyira szeretnék már elmenni egy jót táncolni.

#szülő #buli #szigorúság #Nem mehetek el
2021. aug. 16. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Nincs bátyád aki ott lenne veled?

Talán úgy engednének

2021. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
TAlán azért mert az ilyen helyeken többnyire a férfiak arra mennek, hogy leitassanak és jól aládnyúljanak. Kiprobáltam a discot pár éve és mindenhol beprobálkoztak. Nincs kedvük ahhoz, hogy úgy menj haza , hogy emgerőszakoltak ha egyáltalán haza fogsz utána jutni. Megint más ha van egy csapat baráti társaság akik együtt mennek el és vigyáztok egymásra és még nagykoru felnött is van veletek. 27N
2021. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy benned megbíznak, az egy dolog, de nem csak a te hibádból eshet bajod egy szórakozóhelyen. Sajnos a mai világban nem lehet csak úgy elengedni egy kamaszt bulizni. Bedrogoznak, kizsebelnek, megerőszakolnak, elrabolnak. Ezek mind olyan dolgok, amik a legmegbízhatóbb gyerekekkel is ugyanúgy megtörténhetnek, mint egy züllött gyerekkel. Ilyen korban szerintem a maximum az olyan házibuli, ahol mindenki ismer mindenkit. Táncolni ott is lehet jókat.
2021. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Van, és múltkor vele kéredzkedtem el a Víztoronyba(szórakozó hely) és este 10 ig engedtek el. Egy lélek se volt, mindenki éjfél után jön.
2021. aug. 16. 22:08
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

A fiatal baráti társaságra én nem adnék 2-es, sokszor van hogy a fiatal baráti társaságból kerül ki az erőszaktevő, vagy hanyagul magára hagyják.


Mindenesetre egyet értek,felnőtt felügyelet nélkül nagyon veszélyes tiniként.

Igazából barátnőim nagyrésze utálta mindig mert valami pasi bepróbálkozott folyamatosan, a hangulat nagyon könnyen magával is tud ragadni, igyál igyál,csak egy kortyot stb, aztán mivel ponthogy soha nem találkoztál alkohollal, egy pillanat alatt öntudatott vesztett állapotba kerülhetsz, aztán ébredsz egy idegen fiú mellett meztelenül vagy rosszabb esetben 30-40+ es férfi mellett, több gumival eldobálva az ágy körül. Ez még a jobbik eset lenne a sok rossz közül.


Hidd el nagyon veszélyes tini lánynak a bulizás.

Éltem láttam tudom. Okkal nem engednek

2021. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esélyem eljutni, azért köszi mindnekinek
2021. aug. 16. 22:11
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Örülj hogy ennyire vigyáznak rád a szüleid, nagyon szeretnek és felelős szülők.

Ne aggódj pár év múlva már lesz lehetőséged eljárni,de tényleg nagyon veszélyes tinilányként!

2021. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
18 évesen ugyanolyan veszélyes amúgy.
2021. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
18 éves korod után majd oda mehetsz, ahová akarsz. Én 18 éves koromig nem mehettem sehová, és nyilván én se örültem, de így utólag már nem érzem azt, hogy bármiről is lemaradtam volna. Gyanítom, 18 éves korom előtt is pontosan ugyanolyanok voltak a bulik, mint utána. Bőven volt lehetőségem nagykorúként bulizni, hamar meg is untam és már egyáltalán nem járok.
2021. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%

Igen de akkor el kell kezdeni megtanulnia felelősséget vállalni saját magára,biztos el fogják mondani mire figyeljen stb és figyelni fognak rá amennyire lehet.

De jelenleg tényleg nagyon veszélyes szerintem, én sem engedném a lányomat ha lenne.

Tudom hogy mennek a dolgok.

2021. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!