Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul kéne éreznem magam...

Rosszul kéne éreznem magam azért, mert nem tudok megosztani anyámmal számomra fontos dolgokat?

Figyelt kérdés
3an vagyunk testvérek, én vagyok a legkisebb, de már én is 25 éves vagyok. Anyámmal sosem volt hűdeszuper a kapcsolatom, sose tudtam neki például a pasijaimról beszélni, illetve ha megpróbáltam, akkor is csak annyi volt a reakció, hogy hát azonnal felejtsem el, meg minek vagyok vele. Soha semmivel sem elégedett velem kapcsolatban, mindenbe beleszól, és mindenre csak a száját tudja húzni. Emiatt diploma után egyből el is költöztem itthonról, és azóta még kevesebb dolgot tud rólam. Mondjuk a mostani kapcsolatomról se tud semmit. Érdeklődik, de tudom, hogy csak leszólná, így inkább nem mondok neki róla semmit. Ezért rossz ember vagyok?
2021. aug. 29. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Te tudod mi tortent a multban h bant veled. Ha ugy iteled meg hanyagolod akkor tedd azt, ne teljesen pl ha ir vagy hiv vedd fel valaszolj neki dr te ne tord magad miatta. Rossz ember nem vagy csak azt adod amit kaptál is.
2021. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy ezért rossz ember.
2021. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nincs itt semmi baj, érthetö.
2021. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy rossz ember, és jól tetted, hogy elköltöztél. Ha érdeklődik ne mondj semmit, ez a megfelelő büntetés neki, és még be is fogja látni a hibáit.
2021. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedves utolsó sajnos ő sose látja be a hibáit.cska én meg ezt meguntam...
2021. aug. 29. 10:42
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Én 20 évvel idősebb vagyok, s ugyanez volt egész életemben a helyzet.

Már gyerekkoromban se lehetett anyámnak semmit se elmondani, le is szoktam róla, minek?

Most se tud rólam semmit.

2021. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Az én anyámmal sem lehetett megbeszélni semmit sem, ha elmondtam neki valamit akkor biztosan elmondta mindenkinek.Bármi volt magamba zártam.Amikor megismerkedtem a férjemmel akkor viszont megmondta elõre,hogy nem hozzád való.Mindent elkövetett, de nem hallgattam rá, és igaza volt.
2021. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
En se mondok semmit mar, mert csak a kioktatas meg a kontrollalas jonne. Elem az eletem, haromhetente egyutt töltjük a hetveget, akkor egész okes a dolog. En mar nem is erzem emiatt rosszul magam, valószínűleg en se tudok rola mindent (bar anno törekedett ra, hogy legyek vele bizalmas). Csak meguntam, hogy mindenbe megprobalt beleavatkozni, hogy ezt ne csináljam, azt ne csináljam (nem kell rossz dolgokra gondolni, azert is hajlamos kiakadni, ha elmegyek egy barba egy baratnommel...). Inkabb nem mondok mar neki semmit, mert nincs kedvem ezt hallgatni kozel 30 evesen. Ez mar az en életem es nincy koze hozzá, volt 20 eve, hogy megneveljen, nem lettem rossz ember csak másabb, mint o.
2021. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Valami lelkiismeret furdalásod van vagy mi a fenének kérdezel itt ilyet ??
2021. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy 25 éves felnőtt nő nem köteles beszámolni senkinek semmiről.

Ugyanakkor egy felnőtt nő a helyén tudja kezelni a kritikát, azt, ha valaki máshogyan látja a dolgokat, mint ő, stb., nem azon filózik miatta, hogy akkor ő rossz ember-e...

Ha felnőtt nő létedre el tudod engedni a füled mellett azt, ami többet nem ér, de még így is vállalhatatlan a jelenlegi kapcsolatod a saját anyád előtt is, akkor azért azzal a kapcsolattal valami nagyon nem stimmel...

2021. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!