Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyáék ezt vajon komolyan...

Anyáék ezt vajon komolyan gondolják? Szeretem őket, de feleslegesen szigorúak velem, mikor 20 éves vagyok

Figyelt kérdés

Anyukám és apukám még úgy kezel mint egy kiskamaszt. Még függök tőlük anyagilag és ennek ellenére szeretem is őket, így nem akarok lelépni, megutálni őket..

Viszont lett egy párom, aki szeretné ha hozzá költöznék. Van saját lakása, azt mondta, hogy ő fizet mindent amíg tanulok és nem állok munkába.

Anyámék viszont ezt ellenzik és azt mondták ha elköltözök többet haza se jöjjek.

És nagyon komolynak tűnnek, mikor ezt mondják...

Nem tudom mit csináljak. Anyámék szerint még mindig kislány vagyok és otthon kéne élnem 20 évesen, nem pedig pasival. Viszont nem akarok velük rossz viszonyt...nem akarom, hogy haragudjanak rám.

Mikor mondták, hogy vissza se jöjjek az olyan rosszul esett.:(


2021. szept. 28. 23:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:

Amúgy nem rossz szülők, nagyon sok szeretet kaptam és kapok tőlük, rengeteg mindent megtesznek értem...

Csak hát pár éve nem tetszik nekik, hogy felnőttem.

2021. szept. 28. 23:05
 2/71 anonim ***** válasza:
90%
Hát vagy saját életet ekzdesz élni vagy játszol a szüleid szabályai szerint.
2021. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
95%
Azert azt jo lenne tisztazni, a lett egy parod mennyi idot jelent? 1 het, 1 egy honap, egy ev? Mennyi ideje vagytok egyutt? Nem egy szulo tartja kisgyereknek 20 evesen is a gyereket, de ha csak rovid ideje vagytok egyutt, en sem adnam szivbol aldasomat, csak tiltani mit tiltsak ennyi idosen. Azt, hogy tobbet ne gyere haza, biztos nem gondoltak komolyan, maximum a pillanat heveben, vagy direkt mondtak, mert tudjak, hogy hatassal van rad. Ha stabil nem 1-2 honapos kapcsolat, nosza neki, hajra a koltozeshez, ha szeretned. Azonban, tanulmanyok ide vagy oda, kicsi diakmunkat vallalhatnal, mert ingyen elni fene tudja meddig nem jo.
2021. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
71%

Van arra terved, ha a párod 3 hónap múlva kirak, a szüleid nem fogadnak vissza hogyan fogsz tanulni? Csak akkor vágj ilyen drasztikus dolgokba bele, ha van B terved.

Egyébként 20 évesen ne költözgess pasikhoz.

Átmenetileg az lenne a jó, hogy a barátod győzze meg őket erről, miután jó alaposan megkedvelték, és akkor nem esnél két szék közül a pad alá.

El akar téged venni hogy mindent fizetne?

2021. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:

Igazából 5 hete vagyunk együtt, de nagyon stabil a kapcsolatunk. Minden nap órákat töltünk együtt. Félig-meddig már így is beköltöztem hozzá...


Hát nem tudom más hogyan csinálja, van-e valami szuperképessége, de én így munka nélkül sem tudok pár dologra időt szakítani.

2021. szept. 28. 23:18
 6/71 anonim ***** válasza:
96%
"Hete vagyunk együtt, de nagyon stabil a kapcsolatunk" persze aztán még 5 hét és elszáll a lila köd...
2021. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
94%
5hete*
2021. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan rövid nekik ez az 5 hét. Ha hosszú távra tervez veled, akkor fontos lesz neki a szüleid véleménye is. Én nem költöznék hozzá azon az áron hogy összeveszem a szüleimmel, hanem megpróbálnék türelmes lenni amíg ő gyakorlatilag kiharcolná magának az áldásukat.

Ez akár néhány hónap alatt is összejöhet ha ügyes a srác.

2021. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
Már bemutattam amúgy, szimpi nekik, csak hát...anyáék szerint még fiatal vagyok hozzá (mármint az elköltözéshez). Ahhoz, hogy háztartást vezessek, meg ilyenek...bár nem értem miért, otthon is főzök, mosok, takarítok.
2021. szept. 28. 23:23
 10/71 anonim ***** válasza:
96%
Hat igy nem csodalom, hogy nem repesnek az oromtol. 5 het az semmi!
2021. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!