Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a diák, de nagykorú lányoto...

Ha a diák, de nagykorú lányotok teherbe esne, támogatnátok őt anyagilag?

Figyelt kérdés
Ha egy nagykorú, de még tanuló ‘gyereketek’ teherbe esne és nem tudná eltartani a bébit, segítenétek neki?
2021. szept. 30. 23:01
1 2 3 4
 1/31 L.. István ***** válasza:
70%
Persze. Nekem nem lenne mindegy, milyen körülmények közé születne az unokám, akárhogy is sikerült.
2021. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%
Abirtusz az intelligens, de korán teherbeesett nő legjobb barátja
2021. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
*abortusz
2021. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%
Értelmes felnőtt ember nem vállal gyereket addig, amíg ő maga nem tudja vállalni. Csalódnék benne, ha megtartaná, de mégnagyobbat, ha ezt úgy tenné, hogy az én nyakamba varrja. Csak egy lenne a szememben a mai ócska szülők közül
2021. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen igen
2021. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%

# intelligens soha nem kerül olyan helyzetbe, hogy ez legyen a megoldás.


Csalódnék benne, ha elvetetné, azt mutatná hogy nem vállalja a felelősséget = még mindig gyerek

2021. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

És ha nem szeretné elvetetni?

Hatalmas lelki teher az.

2021. szept. 30. 23:09
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
Attól mert felnő,még mindig a te gyereked marad:) és nyilván támogatnod kellene.
2021. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
Elég szomorú, hogy egyes szülők nem adnák meg a lányuknak a lehetőséget, hogy ő maga döntsön erről. Mindenesetre, ha a helyzet engedné, akkor én próbálnám rávenni, hogy tartsa meg, de ha nem úgy döntene, akkor is elfogadnám.
2021. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Segítenék, de nem nevelném fel helyette. Kapna lehetőséget arra, hogy biztonságban felkészüljön és megteremtse a baba és a maga szükségleteit a továbbiakban, de nem a végtelenségig. Továbbá ő lenne felelős az unokámért, nem én, tehát a tanulmányait is úgy kéne megoldania, hogy nem von bele a napi logisztikába engem. Nem rúgnám fel az életem a babázás miatt, míg ő iskolapadban ül. Ha a szülést választja, akkor ezt is vele együtt.
2021. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!