Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hol az a pont amikor azt...

Hol az a pont amikor azt mondanád megszakítod a szüleiddel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ennél bővebben, mégis milyen okból kifolyólag?
2021. okt. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aha
2021. okt. 3. 01:46
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ennek nagyon sok oka lehet, nem egy "pont"
2021. okt. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Amikor azt hiszik, hogy szívességet tettek nekem azzal, hogy bevállaltak és épp az adósságom törlesztem, mint egy örökbefogadott kutya.


Na, nálam ez az a pont.


Aki nem teszi alkalmassá a gyerekét az önálló életre és nem nevel belőle lelkileg kiegyensúlyozott felnőttet, főleg ha nem is célja autonómmá tenni a gyerekét, az megbukott a szememben, mint szülő. Kiszarni és követelőzni egyszerű. Örülök, hogy az én anyám nem ilyen, de sok ilyet láttam már.

2021. okt. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem kellett itt semmilyen pont elhagytak ők maguktól.
2021. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha veszélyeztetnék a "testi lelki épségemet". Azon elven vagyok nincs olyan dolog amit nem lehetne megbocsájtani, ha "vétkes fél" igazán megbánja.


Énis nehezen jöttem ki édesapámmal. Szerencsére mára ez megváltozott. És örülök így utólag ano csak elköltóztem de a kapcsolatot nem szakítottam meg.

2021. okt. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
A szüleim válása nem volt egy kellemes időszak, de 22 voltam már, így hárman 3 felé költöztünk. Anyám úgy gondolta, hogy apám ellen fordulok, hiszen ő talált magának új nőt és mondta ki, hogy válni akar. Anyám minden miatt számonkért, követelőzött és folyamatosan az apám szidását hallgattam, aztán már én is voltam minden, amiért tartom vele a kapcsolatot. Megelégeltem és kb. 12 éve nem beszélünk.
2021. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha bármilyen elvárásukat a családalapításhoz akarnák kötni erősen.

Szeretnének még több unokát, de én nem akarok gyereket. Néha-néha feljön a téma, de úgy kb ennyi. Ha viszont elkezdenének olyanokkal jönni, hogy kitagadnak, meg nem örökölhetek majd, vagy éppen nem kapom meg a részem a családi vállalkozásból emiatt, akkor vége lenne a dalnak azonnal

2021. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor letagadták, hogy adtam nekik kölcsön egy nagyobb összeget. Aztán végül beismerték, de azt mondták, lelaktam. Mondom akkor ha többe van, mint az albérlet, akkor inkább megyek külön. 2 évig nem szóltunk, mostmár szülinap, névnap írunk egymásnak, de találkozni nem. Hányingerem van ha meglátom...
2021. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!