Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadnatok 150 eurót szulete...

Elfogadnatok 150 eurót szuletesnapotokra apatoktol igy?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, most bukkant fel kb fél éve apam az életemben. Eddig se híre se hamva nem volt, gyerektartast se fizetett. Anyukám teljesen egyedül nevelt fel. Egy ideje levelezunk vele es mas temaja sincs csak hogy ők (ő, a fia és a felesége) milyen jól élnek. Kuldozgeti a drága autojarol a kepeket, hogy milyen ajándékokat vesz a felesegenek, fianak, hova mennek nyaralni stb.A felesége is bejelolt facebbokon es írogat nekem, meg ő is kuldozgeti hogy miket kap apamtol. Ti elfogadnatok igy 150 eurót vagy megalazonak tartanatok?
2021. okt. 28. 08:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%
Elfogadnám, aztán elküldeném az anyjába ezek után. Aki ezt megalázásnak érzi az ő baja, nekem ilyen helyzetben lenne annyi eszem, hogy legalább kevesebb pénze lesz, ha már lelkiismerete nincs.
2021. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
65%
A nőjét meg letiltanám pár kedves szó után, hogy hova rakja a kocsiját.
2021. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Csak tudom hogy neki ez a 150 euro annyi mint nekem 150 forint.
2021. okt. 28. 08:35
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
Én akkoris elvenném. Ha te ezért nem teszed, az a te döntésed, bár szerintem hülye döntés.
2021. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
55%
Én nem. 150 euró az igazából nem sok pénz, ne érezze már azt, hogy ennyivel meg tud vásárolni.
2021. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
95%
ha raszorulnek, elfogadnam, ha nem, akkor elkuldenem vele a fenebe, mondvan hogy 27 evvel elkesett ezzel
2021. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
23%
Volt màr. Egy koldusnak adjon alamizsnàt
2021. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
75%
Elvenném, majd aztán megszakítanám velük a kapcsolatot (kivéve ha még nem adnak pénzt).
2021. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
78%
Ha gondolod fogadd el, és add oda anyukádnak.
2021. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
96%
Elfogadnám és utána megmondanám neki, hogy örülök , hogy ha későn is de eszébe jutottam, mint elsőszülött fia és hogy ez a számára csekély pénzösszeg az első részlete annak, amivel támogatni akar? Vagy az elmaradt gyerektartás első törlesztőrészlete, ha már láthatóan ilyen jól élnek? Hogy téged is oly mértékben szeretne támogatni, mint a másik fiát? Vagy ez csak egy lehetőség számára, hogy fitogtassa , milyen jól élnek? Mert te sajna nem élsz jól. Ugyanis egyetlen szülő volt csak melletted eddig.
2021. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!