Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám elfogadni azt...

Hogyan tudnám elfogadni azt ha apám jobban szereti az uj házasságából született gyereket nalam?

Figyelt kérdés
Mindig is kivétel volt téve köztünk. Engem sose támogatott semmiben. A fiának 18 evesen mar 6 milliós autót vett, fizette a jogsijat es most az egyetemet is. En amikor mentem tovabbtanulni még a buszberletemet se fizette. Csak a kötelező havi 15 ezret ami kb semmire se elég. Születésnapomat van amikor elfelejti, de ha mégsem akkor ad egy 5000ftos dm utalványt maximum. Az új családját Spanyolba, Izlandra viszi nyaralni, engem meg sehova nem vitt. Nem is voltam még soha külföldön. Nektek is rosszul esne vagy csak en vagyok nagyon erzekeny?
2021. nov. 12. 21:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy rosszul esne, de túl kell rajta lépni. A te életedet, gondolataidat mérgezi a "mi lett volna ha" és a "másiknak bezzeg". Engedd el, éld az életedet.
2021. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
Nem vág vissza a karma. Lesz pénze ápolót fogadni vagy egy jó intézetbe menni.
2021. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
99%

Az én apám ugyanez! Kifizette a minimál gyerektartást, az új kapcsolatból született gyerek nevén meg 14 évesen már tóparti nyaraló volt. Eközben én csótányos diákszállón laktam egyetem alatt, aztán most kuporgatom az önerőmet 30 évesen.

Sajnos ezzel nem lehet mit csinálni. Vannak ilyen férgek, én próbálom élvezni a saját életem és megtalálni a boldogságot a szeretteimmel. Karma bullshitben én sem hiszek.

2021. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%

Hogyne esne rosszul, akinek nem, az hazudik. Viszont tényleg csak magadat kínzod vele, ha ezen pörögsz. Biztos nem könnyű túllépni az ilyesmin, de gondolj arra, hogy ez nem téged minősít, hanem őt.


Amúgy #2, neked mi bajod van? Nem vetted be azt esti gyógyszered, vagy mi a fax?

2021. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 grafno ***** válasza:
34%
Nem lehet elfogadni. Bele kell törödni. Lehet anyad miatt van ez. Új feleség es az új szerelem az többet ér. Lehet megérted majd másik szemszögből is miről van szó. Megkell nézni miért mert el tőletek, miért nem működött és szerintem ez csak a szuleiden múlt nem rajtad. Rajtad csak csattan az ostor.
2021. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
19%
Hogy leszel boldog ha mindig azt nézed hogy a másiknak mi jut?
2021. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
Hát az ő családja most már az, te csak a múlt egy darabkája vagy, ez van. Ezen túl kell lépned. Sok esetben ilyenkor egyáltalán nem is foglalkozik a régi gyerekkel az elvált szülő, te még nem is jártál olyan rosszul.
2021. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
98%
Probalj vele minel kevesebbet foglalkozni, jobb attól nem lesz ha rágódsz rajta.
2021. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
29%

A tóparti nyaralóban benne van a gyerek anyjának a keresete? Úgy is nézd, hogy mije van a tesódnak, hogy az anyja is dolgozik azért a gyerekért! Ha a faterod jól keres azt a feleségének is köszönheti.

Nincs nagyon vigasz a bajodra. A karmát is a hajadra kenhetnéd, semmilyen elégtételt nem ad egy ép lelkű embernek. Lehet, hogy jobban szereti a fiát, lehet, hogy ugyanúgy szarna rá, ha most egy harmadik almot is csinált volna, ezt ő tudja megmondani. Ha összeszeded magad és tényleg fel vagy készülve a legrosszabb válaszra, akkor ülj le vele szülinapodon kettesben(!) egy étteremben és kérdezd meg. Így, ahogy itt.

2021. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
11%
Így jártál, ennyi.
2021. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!