Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csalódást okoztam és csalódtam...

Csalódást okoztam és csalódtam magamban, szarul érzem magam.(?)

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ma sietek haza iskolából és segítek itthon egy dologban apukámnak. Feledékenységemnek köszönhetően ez teljesen kiment a fejemből és iskola után még beszélgettünk páran és a szülinapos osztálytársamat meghívtuk egy piára. Én nem szóltam, hogy tovább maradok, olyan gyorsan eltelt az idő, hogy teljesen elfelejtettem, hogy otthon dolgom lenne . Az iskolába lenémítottam a telefonomat, ezért azt se hallottam amikor hívtak. Amikor hazamentem két óra késéssel, akkor láttam, hogy készen van a feladat, akkor jöttem rá, hogy rácsesztem. Kaptam egy lecseszést, amiért nem szóltam. Nem is az volt a probléma, hogy késtem hanem, nem írtam. Sajnos nem először fordul elő, amikor jó a társaság repül az idő és elfelejtek szólni ha később megyek. A lecseszésben is nem az volt a baj, amit mondtak, hanem, hogy saját magamban csalódtam, hogy elfelejtettem. Jóvá már nem tehetem, meg lett csinálva. Szarul érzem magamat. Nem tudom milyen válaszokat várok, egyszerűen csak ki akartam magamból írni.


17f



2021. dec. 6. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Semmi gond, mindenki hibázik néha. Azért próbálj erre odafigyelni, szerintem ilyenkor aggódnak is érted. ☺️
2021. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Előfordul az ilyen mindenkivel, főleg fiatalon. Sajnos rossz érzés, de majd idővel jobb lesz. Valahova írd fel, hogy suli után vedd vissza a hangerőt, pl tolltartóra vagy ami mindig a szemed előtt van és akkor hátha nem felejted el - úgy legalább ha hívnak, észreveszed.
2021. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Elöfordulhat az iylen mindenkivel, nagyobb gondd sose legyen :9
2021. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, az volt a nagyobb gond, hogy aggódtak, mert nem tudták merre vagyok. Bár amikor mesélnek az ő gyerekkorukról mindig azt mondják, hogy akkor még nem volt telefon, és a szüleik nem tudják merre voltak..


Megpróbálok figyelni legközelebb...

2021. dec. 7. 07:02
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen esetekre szoktam azt csinálni, hogy beállítok ébresztőt valamennyivel a tényleges esemény előtt a feladatra emlékeztető kiírással. Az nálam akkor is harsány, ha némítom a telefont, mert nem naptárba jegyzem be, hanem vekkerként. Próbáld ki te is!
2021. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Állíts be ébresztőt, emlékeztetőt, ami figyelmeztet, ha már ennyire feledékeny vagy.
2021. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!