Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért manipulál lelkileg...

Miért manipulál lelkileg anyukám? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok (lány) és idáig anyum az összes barátom el üldözte mellőlem. A legutóbbival is ezt tette, de végül a szerelmünk győzött, és egy hónap szünet után újra együtt vagyunk. A házunkban már nem engedi be, nem jöhet hozzánk, ha én el megyek hozzá a hétvégére, én vagyok a gonosz hogy egyedül hagyom. Most mennék hosszabb időre 6 napra és már teljesen be hisztizett, és azt mondta innentől mindig haragudni fog rám. Mit tudok tenni, hogy lelkileg ki bírja, és ne bőgjek minden egyes estét mielőtt páromhoz megyek, mert mennyire szar gyereke vagyok. Meg sem merem neki említeni a terveim, hogy telket szeretnénk venni és házat építeni. Suli miatt, minden második hétvégén tudok csak párommal találkozni, mivel messze lakunk egymástól. Már teljesen ki vagyok. Olyan mitha azt várná el, hogy válasszak kettőjük közül. Bárkinek bármi tipp, mit tudnák tenni?

#anya #Anyalanyakaocsolat #Lekizsarolas
2021. dec. 16. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ordítsd le a fejét. De komolyan.
2021. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló bölcs volt, ahogy mondja, mondd el neki, hogy ez nagyon nem egészséges, nem lóghat rajtad, van életed, hagyjon békén. Ha kiakad, és fenyegetőzni kezd, ott kell hagyni.
2021. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hatalomra vágyó, gonosz ember az édesanyád. Szadista, és azt kínozza, aki őt a világon a legjobban szereti. Ha otthon maradsz, előbb-utóbb végletesen meg fogod gyűlölni, csak akkor maradtok viszonylag normális viszonyban, ha elköltözöl.
2021. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Savlekotő ***** válasza:
57%
Mit tudnék,nem nák,kettő pont leszarod és elkezded élni a saját életet,ez van ahol csak gyerek szülés az életcél mikor a gyerek felnő ,jön a sírás mert semmi életük nincs..
2021. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Ne akarjál házat venni olyan emberrel, akit kéthetente látsz. Semmi garancia, hogy a kapcsolatotok maradandó.

Albérlet, munka, anyát hanyagolni. Felnőtt vagy. Ő nem.

2021. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Őszintén szólva én kételkedek abban, hogy létezik ennyire buta, ostoba, tyúkeszű ember, mint te kérdező. Nem tudom elhinni, vagy van ilyen. Kamu.
2021. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
kérd meg hogy haggyon békén felnőtt vagy már eléd a saját életed
2021. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
14%
Először is mi lehet az oka, hogy minden(!) barátodat elüldözte? Mert értem én, hogy 23 évesen már (papíron) felnőtt vagy, de az éremnek két oldala van és lehetséges, hogy csak te választasz mindig rosszul.
2021. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Beszélj vele erröl.
2021. dec. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Tegyél rá magasról. Sajnos a nők egy bizonyos kor után negatív irányba változnak. Ez kb 40 év felett következik be.
2021. dec. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!