Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pont karácsony előtt lettem...

Pont karácsony előtt lettem beteg a szüleim pedig megtiltották hogy hazamenjek?

Figyelt kérdés
Tegnap nem éreztem jól magam, elmentem teszteltetni és kiderült, hogy covidos vagyok. Egy másik városban tanulok és albérletben vagyok egyedül. Anyumék (50 évesek) megtiltották, hogy hazamenjek hozzájuk, mert ők már átestek a betegségen és nem akarnak megint betegek lenni. Így gyakorlatilag az ünnepeket egyedül fogom tölteni karanténban… pedig még a háziorvosom is megkérdezte, hogy azért haza megyek-e… Nagyon fáj, mert készültem és vártam hogy végre otthon legyek, erre ez… Nektek ez hogy esne?
2021. dec. 22. 09:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
85%
És akkor végig akarsz fertőzni mindenkit? Gondolom, nem autóval mennél, hanem tömegközlekedéssel. Ott is fertőzz mindenkit végig. Mellesleeg nem karanténban vagy?
2021. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
91%
Szarul esne ha a szüleim meghalnanak amiatt, mert hazavittem a covidot nekik.
2021. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 A kérdező kommentje:
Van autóm
2021. dec. 22. 09:06
 4/107 anonim ***** válasza:
90%
Én magamtól mondanám, hogy nem megyek. Karácsony jövőre is lesz, de ha most végigfertőzök mindenkit a családban és ne adj isten, valaki belehal, mert idős, oltatlan, stb. akkor az utána következő karácsonyok is pokolian telnének.
2021. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
88%
Fertőző betegen más nyakára mennél? Ennyi ész... És felnőtt ember. Minimális felelősséget mutass már , könyörgöm.
2021. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
88%
Amikor ők voltak betegek, te mentél nekik segíteni?
2021. dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez úgy esne, hogy teljes mértékben megértem őket főleg annak tudatában, hogy már egyszer átestek rajta. Karácsony lesz jövőre is, sőt még előtte is találkozhatsz a szüleiddel.
2021. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 A kérdező kommentje:

Hát érdekes én megkérdeztem 3 ember, kettő kapásból azt mondta, hogy a szüleik biztos otthon ápolnák, hogy tudjon pihenni és gyógyulni, a harmadik meg eleve így is csinálta, otthon volt de csak a szobájában hogy ne legyen full egyedül, nehogy bármi legyen mert ha olyan rosszul lenne mentőt se tud hívni magának, sem bevásárolni, se semmi…

Ez a fertőzés is hagyjuk már, az emberek egymás szájában taposnak, fellökik egymást, dulakodnak, olyankor nem fél senki?

2021. dec. 22. 09:13
 9/107 anonim ***** válasza:
83%
Ezért terjed ez fránya vírus, mert beteg emberek együtt akarnak ünnepelni. Eszem megáll! Mondd, hogy kamu.
2021. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
89%
Akkor minek kérdezel, ha te eldöntötted magadban? Kérdezz meg még 5 haverod akik nem akarnak ellentmondani neked, de akkor is idiótán és önző módon gondolkozol. Sosem tenném ki ilyen veszélynek a szüleim. Ha neked ennyire mindegy túlélik e a karácsonyt, minek akarod velük tölteni annyira?
2021. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!