Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok,...

Szülők! Hogy reagálnátok, hogyha megtudnátok, hogy a huszonéves fiatok, az anyjánál is 1-2 évvel idősebb nőkkel jár össze szexelni?

Figyelt kérdés
Hogy rendszeresen van 2-3 ilyen korú szexpartnere…

2022. jan. 10. 12:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%

Szerinted nevelés kérdése, hogy kivel akar valaki szexelni?


Igen, az is. De leginkább az, hogy mire használja a nőket, meg egyszerre hány nőt.

2022. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem látok semmi kivetnivalót abban ha egy 20 éves egy 40 évessel szexel. Ez még bőven kívül esik a gerontofílián.

Az is lehet, hogy jobb szexben van része mintha egy mai 20 éves "csak az számít, hogy néz ki a seggem a nyaralós képen a fácsén" típusú lánytól kapna.

2022. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon remélem, hogy a huszonéves fiam lenne olyan diszkrét, és nem kötné a szexuális életét az orromra, mert ez nem egy olyan téma, amiről tudni szeretnék. Ha megtudnám, kicsit biztos csodálkoznék, de igyekeznék nem foglalkozni vele, mert nem az én dolgom, nem akarok tudni róla.

Ha még otthon lakna, akkor azért elvárnám, hogy a szexpartnereit ne hordja fel, amikor mi is otthon vagyunk.

2022. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

mondjuk nem vajkalnek egy felnott ember szexualis eleteben.

Ha ot ezt teszi boldogga, akkor neked semmi kozod hozza.

2022. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem foglalkoznék vele. Huszonéves, tehát felnőtt, nem egy kis tini, akit esetleg kihasználnak. Ha ezek a nők 40-esek, akkor nem is furcsállnám. Nagyon sok jó nő van ebben a korosztályban (is). És az, hogy csak szexkapcsolat van, mutatja azt, hogy a fiam pontosan tudja, hogy más esetben már gond lenne ez a korkülönbség. Ha idősen szültél és 60-asokat izélgat, akkor megértem, hogy ki van akadva.
2022. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én amúgy a “gyerek” vagyok…

Kiváncsi vagyok, hogy mit szólnának ehhez a szüleim.

Múltkor véletlenül majdnem kiderült, aztán szerencsére nem…


45-50 év közöttiek a partnereim.

2022. jan. 10. 13:33
 17/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez is egy naponta felmerülő kérdés...
2022. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
24%

Itt már nem tud mit csinálni a szülő, már elb@szta, ha kialakult az anyakomplexus.

Maximum fizet egy jó pszichológust, hogy a gyerek legalább tudja rendezni a gondolatait és érzéseit, aztán talán meg is lehet beszélni egymással, hogy mi vezethetett idáig.

A kapcsolatba értelemszerűen nem igazán tud beleszólni már, úgyhogy hagyni kell, és remélni, hogy a gyerek nem sérül a kapcsolatból.

Szerintem mindig valamennyire rizikós ennyivel idősebb párral lenni.

2022. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Trollkodik, nézzétek meg közvetlen a két ezt követő kérdést...
2022. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!