Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha lesz gyereked fogod hagyni...

Ha lesz gyereked fogod hagyni hogy tiktokozzon? És hogy egésznap a telefonján lógjon meg idegen emberek írjanak neki a közösségi alkalmazásokon?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 22:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
83%
Ha egy szülő felkészíti a gyermeket az internet veszélyeire, és nem hozzávág egy okostelefont, akkor a gyerek jobb esetben magától nem fog idegenekkel beszélgetni. Ha meg a szülő telibe szarja, abból lesznek az internetes molesztálások, amiben a pedofil legalább annyira vétkes mint a szülő.
2022. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%

Van gyerekem és mivel 2 éves jelenleg nem igazán szeretném,ha tiktokozna még egy jó pár évig,addigra meg ez a hülyeség is ki fog menni a divatból,ha megunják az emberek hogy a seggüket mutogatják és zenére tátognak mint az aranyhalak.:D

De ha nagyobb lesz felügyelet mellett természetesen azt csinál amit akar.Ő egy személy,nem egy tárgy,és amúgy sem érnék a tiltással semmit.

Ha valamit csinálni akar csinálni fogja,maximum titokban ha rögtön

azzal kezdem (és folytatom..) hogy ezt nem csinálhatod különben [...].Inkábbb akkor már előttem tegyen mindent,hogy legyen rálátásom.

2022. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Be lehet kapcsolni a gyerekzárat.
2022. jan. 11. 23:10
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudtam,nincs tiktokom. :D
2022. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekeim most sem használják pedig 12 és 15 évesek.
2022. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
Még nincs gyerekem. Mire oda kerül a sor, feltehetően már más lesz a népszerű, amit még nem is ismerünk.
2022. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
9%
Semmiképpen. Otthon számítógép, konzol az mehet, de nemhogy tiktok, okostelefon se. Közösségi média pedig semmilyen formában.
2022. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
16%
Hálistennek sosem akartam gyereket, meg is őrülnék, ha tudnám, hogy egész nap olyan idiótákkal van körülvéve, mint akik a 7-est lepontozták. De ennek a világnak már úgysincs sok hátra, megy a levesbe az egész ezzel a korcs generációval együtt.
2022. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
#4 telefonon lehet csinálni a gyerekzárat.. tiktokon nincs olyan, ott jöhetnek lazán a privát chatek és képet is lehet küldeni. Meg az idióta kommentek a videóknál
2022. jan. 12. 00:21
 10/41 A kérdező kommentje:
Én sem használok közösségi médiát pedig lassan felnőtt vagyok. Oké, letöltöm a barátok miatt elérhetőségenek de nem nézegetem mert egészségtelen.
2022. jan. 12. 00:24
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!