Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Mit szólnál ahhoz, ha a lányod fiús lány lenne? Vagy a fiad lányos fiú?

Figyelt kérdés

Zavarna téged? El tudnád fogadni?


Például a lányod rövid hajat szeret magának, fiú ruhákat hordani és fiús dolgokat csinálni.



2022. jan. 14. 02:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ miben nyilvánul meg. Mondjuk 23 évesen még van időm ezen töprengeni.
2022. jan. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
10%

#1-es ismét

Mondjuk egy aranyosan sharp dressed girl nem rossz dolog

2022. jan. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem egy lány esetében a fiús dolgok még jobban elmennek mint fordítva.

Most ha egy lány felvesz egy fiús pólót, vagy ruhát, max annyit mondanak rá legtöbben hogy érdekes a stílusa aztán jól van. Ha viszont fiút meglátsz lány ruhákban, az azért már sokkal furcsább úgy a legtöbb embernek.

2022. jan. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
88%

Elfogadotabb egy lányos fiú mint egy fiús lány az biztos.


Ahogy a 3-as írta ha egy lány fiús azt max csak furcsálják a legtöbben. Ha egy fiú lányos azt meg szimplán lemelegezik általában.


Ha lenne lányom és fiús ruhákat hord meg fiús dolgokat csinál azzal úgy lennék, hogy majd kinövi.

De ha nem akkor sincs tragédia ugyanúgy szeretném.


Mondjuk azért a rövidebb haj nem feltétlen áll rosszul a lányoknak. Ha meg pl. crossozik is akkor még bele való menő csajnak is nézik.

2022. jan. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
60%
Fiús lány nemigen zavarna, lányos fiú az meglehetősen. Nevezzetek bár maradinak.
2022. jan. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van egy fiús lányom! Nemrég vágatta le a szép hosszú haját rövidre. Őszinte leszek, nagyon nem örültem neki, de pár nap múlva, rájöttem, hogy nagyon jól áll neki, és illik az egyéniségéhez. Csak el kellett “búcsúznom” a copfos kislányomtól. Most van egy vagány kamaszom.
2022. jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
97%
Én lányos fiú vagyok 33 éves. Anyám pozitívan fogadta annak ideén amikor lányos dolgokat kezdtek el érdekelni, fodrászkodom, körmöt festek nőknek, varrok szabok ruhát tervezek, főzök, takarítok, néha festek de egyébb művészetben is jeleskedek, a munkahelyemen is női munkát végzek, de mivel kell a férfi erő tökéletesen ellátom a posztot, és kolleganők nem tudnak egyik nemnek sem azonosítani, mert ugyan úgy meg lehet velem beszélni a női dolgokat, szeretem az állatokat, jól megértenek a gyerekek, bár én nem járok női ruhákba és nem festem magam. De nem vonzódom sem a nőkhöz sem a férfiakhoz, de tudom hogy az ellenkező nem a normális vonzalom amit elfogadok ha arra kerül a sor.Szóval ha egy ember nőies fiú vagy férfias nő az nem jelent mindenképpen rosszat, mert a társadalom hasznos tagja lehet ahogy én is.
2022. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt férfi fodràszom és egyáltalán nem volt nőies
2022. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, nekem az emberi értékek fontosabbak. Inkább erkölcsi, morális dolgokat próbálnék neki átadni. Én is lehetnék maszkulinabb, igyekszem fejlődni. Majd ha őt is zavarja a dolog őkkor ő is elkezd változtatni rajta.
2022. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
92%
Én is fiúsabb lány vagyok de a szüleim elfogadják és igy szeretnek ahogy vagyok.☺️
2022. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!