Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beszabályozom a lányom, ha 18...

Beszabályozom a lányom, ha 18 éves gimnazistaként szerintem semmi keresnivalója nincsen Dubaiban?

Figyelt kérdés

Ma az ebéd közepén közölte, mint tény, hogy februárba 1 hétre kimegy három barátnőjével, ma reggel vették meg a jegyeket. És hogy eddig nem mondta, mert én már attól tiszta ideg vagyok, hogyha Pestre megy fel hozzájuk (a három lányhoz), és hogy akkor óránként hívogatom, meg égetem azzal, hogyha nem veszi fel, hívom a barátnőit.


Ő fizeti, karácsonyra is kapott pénzt, és az apja oldalán lévő nagyszülők kifizették neki a szállást. Mondtam, hogy szó sem lehet róla, ha kell, elrakom az útlevelét is. Összevesztünk, szerinte én dedósként kezelem és hogy nem akarom elfogadni, hogy felnőtt... De szerintem három fiatal lány ne nyaralgasson egyedül, főleg ne ott. Bármi történhet velük, messze lesznek egy olyan országban, ahol a nőket tárgyként kezelik. Nem biztonságos, még a férjemmel sem utaznék ki. Ráadásul idén érettségizik, nem kell az, hogy a tanárok azt lássák, hogy ennyire nem veszi komolyan a tanulást és hogy ő évközben nyaralgatni jár, iskolaidőben.

Férjem szerint én vagyok a szigorú, miért ne mehetne el, meg hogy 1 hét nem a világ, nem 1 hónapra mennek. Ja, aztán lehet a híradóban látom vissza a lányomat... Bécs volt eddig a legtávolabbi hely, ahová család nélkül ment, nem is repült még nélkülünk.


2022. jan. 16. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
74%

ne legyél már ilyen maradi

most fiatal, mikor éljen ha nem most?

2022. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
73%
gyenge kamu
2022. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:

Mitől lenne 'kamu', áruld már el? Mi hihetetlen van ebben? Nem a Holdra vettek jegyet.


Igen, fiatal. De az, hogy él, nem egyenlő azzal, hogy a tudtomon kívül hülyeségeket csinál.

2022. jan. 16. 20:52
 4/104 anonim ***** válasza:
82%
18 éves, oda megy ahova akar
2022. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
76%
A férjednek van igaza
2022. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
89%
Tizennyolc, tehát ha elrakod az útlevelet, az erősen problémás. Érvelj, és mond el neki az álláspontodat inkább
2022. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
11%
Ügynökségen keresztül megy ki? Esetleg ha valamilyen árlista majd elkészül akkor tudnád velünk közölni? Németország amúgy közelebb van, ott is jó pénzt tud keresni. Amúgy hogyhogy támogatod ebben? Ez rendkívül furcsa. Bár ez az ő döntése, hiszen szabad, felnőtt ember..
2022. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként meg fogalmad sincs Dubairól, teljesen biztonságos. Biztonságosabb, mint BP stb... Az, hogy a nőket tárgyként kezelik egyáltalán nem jellemző Dubaira, legfeljebb az emírségek elszeparált, fejletlen területein
2022. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
13%

Hallottál már arról a fogalomról, hogy dubajozás?

Nagyon felelőtlen vagy, ha elengeded...

Aztán majd sírhat amikor valami arab sejk a kedvét töltötte benne, és eszébe jut, hogy inkább lenne most otthon.

2022. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
93%
Amíg turistaövezetben maradnak, addig Dubai biztonságosabb mint a Mester/Dob utca Pesten
2022. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!