Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ilyenkor mit csináljak?

Most ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyukám munkanélküli, egyedül van otthon, mivel én iskolába járok, édesapám meg dolgozik, sokszor későn érünk haza. Amikor haza érünk, én teljesen kivagyok merülve, bevonulok a szobámba tanulni. Apám meg leül a gép elé, dolgozik tovább, vagy kikapcsolódásként videót néz. Anyukám, mivel rengeteget van otthon egyedül, annyiból all a társasági elete, hogy felhívja a nagyim és a testvéreit, eggyetlen egy közeli barátnőjét. Látom rajta, hogy magányos és szeretnék neki segíteni abban hogy ne legyen az. Dolgozni nem tud visszamenni mivel úgy tűnik hogy egy olyan autó immun betegsége van, ami az izuleteit érinti. Nagy fájdalmai vannak, nem tud sokszor aludni a fájdalom miatt, gyakran felébred. Fáj, hogy nem tudok elég figyelmet fordítani rá, nem tudok ott lenni neki társaságnak, a nap végén sokszor vágyók egyedül létre, ő pedig társaságot keres bennem... Nem tudom mit tegyek.... Ott akarok lenni neki, viszont nem megy.. egész nap elvagyok otthonról, kitűnően teljesítsék az iskolában, tanulok stb. Valakinek van valami tanácsa?

2022. febr. 2. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Komolyan olyan nagyon nehezemre esne iskola után egy pár órát vele tolteni?
2022. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%
Nagyon aranyos vagy, szerintem jó hogy tanulsz így később egy jó munkával el tudod tartani a szüleidet ha esetleg sor kerülne rá. Szerintem napközben ráírhatsz néha hogy hogy van biztos sokat jelentene neki. hétvégéken válassz egy délutánt és találj ki valami programot az egész hétre felvillanyozná szerintem. kitartást!
2022. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Miért nem keres munkát anyád? Annyi munkahely van, hogy csak az nem dolgozik, aki nem akar.
2022. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as: miért nem olvasod el a kérdést???? Az anyuka beteg, ezért nem tud dolgozni!
2022. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg be kellene anyukádat szervezni valami csoportba, ahol emberek közt lehet - sport (gyógyúszás például), kézimunka vagy valami egyéb, amihez nem kell fizikai erö, mégsincs egész nap egyedül.
2022. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Hármas válaszoló vagyok, valóban nem olvastam el a kérdést, elnézést kérek a kellemetlen megnyilvánulásom miatt. Természetesen segítsd az anyukádat, nem tehet róla, hogy ilyen szörnyű betegsége van szegénynek.
2022. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami netes társalgó vagy levelező csoport akár ahol tud beszélgetni?
2022. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!