Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nők,akik nem akartok gyermeket...

Nők,akik nem akartok gyermeket.Ha olyan helyzetben lennének hogy nálatok legyen a döntés,ti támogatnátok azokat a családokat akiknek gyermekük van? Ugyanúgy ahogyan a kormány teszi.Esetleg még jobban támogatnátok őket?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/132 anonim ***** válasza:
47%
Nem, sőt én adókat vetnék ki rájuk, minél több gyerek annál több levonás. A befolyó pénzt környezetvédelemre fordítanám.
2022. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/132 anonim ***** válasza:
93%

Ha választható lenne, hogy támogassam azokat akik tényleg szeretik a gyereküket, normális dolgozok emberek, normális értékrenddel és minimális támogatást szeretnének őket igen.


Aki sorra szüli a gyereket a semmire meg a családira, elhanyagolják a gyereküket minden téren. Na őket nem.

2022. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/132 anonim ***** válasza:
91%

Én nem akarok gyereket, de azért, mert van egy genetikai betegség a családomban (cisztás fibrózis), és 25% eséllyel én temethetném el a gyerekem...


Ettől függetlenül az én pénzéből nem támogatnék senkit, mert a 170 ezres tanári fizetésemből albérletben én is csak nyomorgok.

2022. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/132 anonim ***** válasza:
87%
Én senki egészséges felnőtt idegent nem támogatok, ha van gyereke, ha nincs!
2022. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/132 anonim ***** válasza:
73%
Én egy forintot se adnék a gyerekeseknek/nagycsaládosoknak. Vállaljanak annyi gyereket amennyit el tudnak tartani a fizetésükből, ne én tartsam már el gyerektelenként más kölykét. Érdekes, utánam a szüleim nem igényeltek különböző segélyeket, pótlékokat.
2022. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/132 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Miért kéne? Azért, mert gyerekük van? És? Ez nem érdem alapvetően, tisztességesen nevelni ellenben alapnak kéne lennie, nem istenítendő cselekedetnek.

Ők sem fognak támogatni engem, ha egyedül maradok (csak azért meg nem fogok szülni, hogy legyen aki gondozzon).


Természetesen pl a súlyos beteg, több milliós kezelésekre szoruló gyerekeket támogatnám, mert azt sajnos nem tudhatja egy szülő sem, hogy nem fog-e ilyen problémával szembenézni (és nem, gyerektelenként mondom, hogy nem opció az, hogy mindenki csak legalább tízmillás megtakarítással alapítson családot - rég kihaltunk volna már).

2022. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/132 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nem akarok gyereket így kb a kormány meg is lőtt azzal hogy sehova nem haladok az életben. A nyugdíjasok a gyerekesek csok meg minden nyavaja most jött a 25 alattinak nem kell adót fizetni ők mind támogatva vannak valahogy. De mi 25 és 65 közöttiek vagy akik nem akarnak házasodni se gyereket nem kapnak semmit. Éljen haladjon úgy ahogy tud lóf**sz fizetéssel. A családomon kívül senkit nem támogatnék.
2022. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/132 anonim ***** válasza:
82%

Nem, ilyen mértékben nagyon nem.

Értem én, hogy egy gyerekre sokat kell költeni, de ennek nagy részét az adófizetők állják. Mentesül a tb fizetése alól, ingyen van az iskola, óvoda, már a tankönyvekért sem kell fizetni. Szerintem ez bőven elég támogatás.

2022. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/132 anonim ***** válasza:
76%
És hogy tudják remegve várni a családi pótlékot hó elején. Fórumokon írják egymásnak hajnali 4-kor is hogy jaj megjött a családi. Hányni tudnék tőlük.
2022. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/132 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ne vállaljanak gyereket, ha nem tudják eltartani.
2022. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!