Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermektelen, hajadon nők 50...

Gyermektelen, hajadon nők 50 fele, titeket is leértékelt az anyátok, mert nem volt és már valószínűleg nem is lesz gyereketek, se férjetek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 23:32
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenkinek nézik az " értékét " azzal hogy van e gyereke vagy sem. Sokan nem is nagyon foglalkoznak vele, mármint az unoka kérdéssel.
2022. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
91%
Arra gondolsz, hogy sokak szemében csak az átlag, időben férjhez menni, gyereket szülni, irodában melózni az elfogadott. Én pl. felnezek az egyedülálló nőkre. Olyan függetlenek, kiegyensulyozottak. Saját tapasztalat: Én 30 évesen mentem férjhez. A környezetem úgy 25-27 éves koromig érdeklődött, hogy van-e valakim. Hát azért már kellene hogy legyen... stb. Utána már nem. Elkonyveltek, hogy én egyedülálló vagyok és jól érzem magam a bőrömben. Akkor volt nagy csodálkozás amikor 30 évesen tudattam, hogy férjhez megyek.Ha meg valaki az egyedülálló státusz mellett dönt azt idővel főleg 50 évesen úgy fogadják el.
2022. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 Savlekotő ***** válasza:
93%

Normális szülő nem értékeli le a saját gyereket csak mert nincs gyereke vagy más teszi boldoggá más foglalkozást párkapcsolati rendszert választ mint a szülő,sorolhatnám..

70F

2022. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!

Azta, 70 eves ferfi! Ilyennel itt meg nem talalkoztam! 50 éven felulieket meg nem nagyon lattam itt!🙂 Csak ritkan.

2-es, de jo, hogy te felnezel az egyedulallo nokre!

2022. febr. 10. 00:17
 5/56 anonim ***** válasza:
38%

Nekem 2 gyerekem van.

4 éves kisfiú,és 3 hónapos kislány.

Kiegyensúlyozott boldog életet élek.

Pedig lassan 6 hete nem alszom éjjel.

😁

Nem bántásból,én elfogadom más döntéseit,csak érdekel a dolog ,ha már így feljött. 🙂

Ti sosem akartatok gyereket?

Miért döntöttetek így?

Hallottam egy csoportról facebookon, ahol ki nem állhassák a gyerekeket.

Mondjuk én más gyerekeit nem igazan tudom szeretni,csak amíg pici babák,de környezetembe sok a neveletlen gyerek is..

Nekem a gyerekeim hoztak boldogságot az életembe,végre úgy érzem megtaláltam a helyem.

Nagyon okos a kisfiam,illedelmes szot fogadó, tényleg 🙂

De mondjuk a szomszéd kislány,már 12 éves,és köszönni sem tud...

Pedig 5 éve élünk mellettük


Mivel gyerekként elveszítettem a családom,így mindig is vágytam családra.

Gondolom nektek nem volt ilyen problémátok.

25 vagyok

Illetve nem fogjátok szerintetek bánni később?

Tényleg ne értsétek félre,csak érdekel hogyan lássátok ezt?

2022. febr. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves hozzaszolasod.


En mar tizeves koromban megmondtam, hogy nekem nem lesz gyerekem, de senki nem hitte el, csak nevettek. Azota se akartam soha.

Kiskoromban sem szerettem a kisbabákat, se a gugyogo felnotteket...



Miert dontottunk igy? Soha senkivel meg nem jott szoba a kerdes, egy baratommal sem.

2022. febr. 10. 03:32
 7/56 anonim ***** válasza:
52%

#5 vagyok.

Volt valaha olyan gondolatotok,hogy féltetek a szüléstől?

Én az elsővel kicsit féltem,de nagyon nehéz szülésem volt,4,5 kg baba,és mikor kibujt,akkor mondták hogy ezt császárral kellett volna..


Én még az régi típusú nő vagyok.

Nem jártam szülés felkészítőre,se baba tornára,masszás ilyen olyan készség fejlesztőkre..

Nincs méreg drága dolgaik a gyerekeknek,de boldogok.

Manapság azt vettem észre,hogy mindenki utánozni akarja a tökéletes mamikat, én nem vagyok,és nem is leszek az.. 😁

Igen,iszik a fiam gyümölcs szörpöt már rég óta,és csokit is elég hamar kapott,olyan banánosat.

Néha a frász kiüt a tökéletes anyukáktól,akik mást sem néznek csak az ilyen olyan csoportokat a facebookon,és keresik mibe köthetnek bele.

Járóka,amint ülni tudott magától,rá 1 hónapra már repült is bele.

Tehén tejet is kapott.

Én Vajdasági vagyok,egy kisebb városba élek,és igen itt sok anyuka így csinálja,és nem követik a trendeket.

Ha kint jó az idő,gumi csizma kabát, Istenem,néha nyakig sáros,de boldog.

Néha esküszöm szakadunk barátnőimmel a röhögéstől,a csoportokban való kérdésekről.

Pár hete egyik ismerősöm kiírta egy M.O csoportba,hogy adott a 6 hónapos fiának tehet tejet,nagyon megalázták és majdnem hogy rossz anyának nevezték.

És igen,kitanult emberek vagyunk,mielőtt valaki belekötne bármibe is.

Fiamnak 7 hónaposan már szalonnát kapartam :D

2022. febr. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező. Köszönöm a válaszod. 🙂

Kívánok boldog életet :) ❤

2022. febr. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Viszont!😉
2022. febr. 10. 04:00
 10/56 A kérdező kommentje:
5-os, koszi a kimerito, hosszu, kedves valaszokat!
2022. febr. 10. 04:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!