Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Új pár jöhet az esküvőre?...

Új pár jöhet az esküvőre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Férjemmel 15 éve elváltunk. A viszonyuk jó, átlagos, a két gyerek érdekében együttműködünk.

A fiamnak esküvője lesz, melybe a volt férjemmel mindketten adunk pénzt.

Nekem időközben új párom lett, együtt is élünk. Számomra természetes volt, hogy ő is jön az esküvőre.

A lányom azonban kijelentette, hogy ha ő is ott lesz, akkor ő maga nem jön, merthogy az apjának - a volt férjemnek - ez rosszul esik, meg neki is. Ugyanis ez egy családi esemény. (Ez mondjuk nem teljesen igaz, barátok is lesznek ott, nem csak a család) A fiamnak ez a hercehurca rosszul esik, egyébként ő is szeretné, ha a párom ott lenne.

Mi a véleményetek?

Nekem természetes, hogy az élettársam jön velem, aki egyébként a fiammal jóban van, de azt meg nem bírom elképzelni, hogy a lányom ne legyen ott. Lányom azon hisztizik, hogy én rontom el az egészet.



2022. febr. 21. 11:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%

A fiadat kérdezd meg, elvégre róla szól az egész.

Ha neki nincs problémája az új pároddal, akkor menjetek együtt, a lányod meg vagy hisztizik tovább, vagy rájön, hogy neki ebbe nincs beleszólása, ha nem vesz részt az esküvön,akkor ö lesz a hülye, rá fog a fiad haragudni.

2022. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
91%
Ha az új párral való kapcsolat rövid, akkor én nem vinném. Ha minimum egy éves -és gondolom ez a helyzet, ha együtt éltek- akkor evidens, hogy jön. A királylany magát égeti le a hisztijevel.
2022. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt, két éve együtt is élünk. A fiammal jóban vannak.
2022. febr. 21. 11:32
 4/45 anonim ***** válasza:
93%
Akkor egyértelmű, hogy megy. Ezt így kozolnod is kell a lányokkal. A Pisti jön. Kész. Onnantól a lány majd eldonti, hülyét csinál e magából, megsérti e a bátyját, az anyját, az anyja partnerét és nem megy, vagy normális lesz és elmegy
2022. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor nem lesz őfelsége, ugyanis semmi köze hozzá, hogy a fiad kit hív meg.
2022. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
94%

Majd a lányod a saját esküvőjén megmondhatja, ki legyen ott és ki ne!

A testvére esküvőjének lebonyolításában nincs szavazati joga és senki nem kérte sem a tanácsát sem a véleményét!

Ne hagyjátok, hogy ő mondja meg, hogy ki lehet ott és ki nem bármennyire is zsarolja a családot.

2022. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
98%
2 embernek van beleszólása abba, hogy ki jöhet el az esküvőjükre - a menyasszonynak és a vőlegénynek. A lányodnak semmi joga belepofázni. Ha a fiadnak van egy kis esze akkor nem hagyja magát zsarolni és ha emiatt nem jön el a hülye 𝜋csa, akkor nem kár érte.
2022. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
98%
Azt hittem pár hónapja vagytok együtt és ezért problémázik😃😃 azért szegény lánynak vannak problémái az biztos… a fiad esküvője, ő dont. A volt férjedet meg ki nem sz*rja le?? Nem véletlenül váltatok el, mindenki élje a saját életét! Egyébként hány éves a lányod ? 12??
2022. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
98%
Akié az esküvő, azé a döntés ki jöhet. ha a fiad azt mondja, jöhet az élettársad, akkor jöhet.
2022. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
97%

6-ossal nagyon egyetértek.

A fiad helyében nekem nagyon viszketni kezdene a tenyerem, ha valaki az én esküvőmön ki akarná jelenteni, hogy ki NE jöjjön. Magam mondanám meg neki, hogy akkor a kérdés el van döntve: ő nem jön és kész.


Néhány kérdés:

Volt férjednek nincs párja? Ha van, ő jön?

A volt férjeddel beszéltél erről? Szerintem ha kicsit is normális egy szülő, akkor ilyen helyzetben természetesnek veszi, hogy a volt házastársa új párja is jön. Lehet, hogy ő segítene leállítani a drámakirálynőt (=lányodat).

A lányod és a párod között mióta és miért ilyen rossz a viszony?

2022. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!