Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha kiderüln...

Mit szólnál ahhoz, ha kiderülne, hogy a 20 éves fiadnak 28 éves barátnője van?

Figyelt kérdés
7-ből 4-5 napot a nőnél van és a tanulmányai, sportteljesítménye romlásnak indult.
2022. febr. 26. 15:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Magánügye, elvégre 20 évesen már 2 éve nagykorú.
2022. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%

Mert a 20 éves felnőtt gyerekednek te még ellenőrigeted a leckekönyvet, vagy mi? Vagy kapott egy négyest egy vizsgájára? Hűha...

Semmi közöd hozzá, hogy kivel éli egyébiránt az életét. 8 év egyáltalán nem sok, akkor se ha az a nő javára van.

Ha viszont 4-5 napot más lakásán van, mert ahhoz nagyfiú, akkor én nem támogatnám pénzügyileg úgy, ahogy előtte. Ne csimapszkodjon az én és egy másik ember nyakán is, mint egy kismajom, hanem dolgozzon szépen.

2022. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
24%
Elmondanám neki h túl öreg hozzá, dobja át nekem a csajt
2022. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
60%
Csak abban az esetben szolnek - lenne jogom szolni, ha en fizetnem a tanulmanyait es a sportolassal kapcsolatos koltsegeket! Nyilvan nem szabhatom meg neki, hogy kivel legyen, de szolhatok azert, hogy kicsit kapja ossze magat!
2022. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
Tyű, máris kezded az idegesítő anyós szerepet? Legalább ismerd meg és utána kezd el az ítélkezést és lehordását.
2022. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

Semmit, magánügye. 21 éves fiam van,ergo képben vagyok.


Nem a kor számít.

2022. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
76%
Mondanám, hogy fiam, nagyon menő vagy!
2022. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
22%

Azért érdekes milyen szülők vannak. Valahogyan mindenkinek csak addig gyerek a gyereke, amíg 18 alatt van és ahogy már afelett, már nem is foglalkoznak vele, mert hát magánügy, meg nagykorú. Hát hogyne. Mintha fejben és lélekben is úgy nő, hogy hát 18 a kor és akkor hipp hopp én vagyok a király már az életben. Holott ugyanúgy szülői vezetésre lenne szüksége a gyereknek hiába 18 felett van. Azért meglátszik Japánban és Indiában teljesen másképpen állnak a gyerekneveléshez. Itt ebben az országban csak 18 ig szokás nevelni a gyereket utána mi lesz vele hát kitérdekel ugye.... szörnyű ezek a szülők.


Kérdésedre válaszolva elbeszélgetnék a fiammal nincs rá jó hatással az a nő. Egyik ismerősöm fia egy idősebb nővel járt és gyereket akart tőle és a naiv 20 éves fiú elhitte és gyereket csinált a nőnek, majd elhagyta a nő és pár hónap múlva a ismerősöm fia öngyilkos lett. Szóval ennyit, hogy 20 évesen nem kell a gyerekkel foglalkozni...

2022. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%

#8 neked egy negatív prekoncepciód van.


Elhiszem, rossz történet.


De azért egy 20 éves fiút már ne kontrolláljunk ennyire!


Egyébként nem nagyon nem mindegy hogy putrilakókról beszélünk vagy fővárosi, értelmiségi. (és most lehet őrjöngeni. Kinek nem inge ne vagy magára!)

2022. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem azt mondta, hogy nem kell a gyerekkel foglalkozni. Én is úgy gondolom, hogy beszélnék vele, de azt be kell látni, hogy ennél többet nem lehet tenni. Kidobni nem fogom az utcára, mégis csak a gyerekem. De elérte azt a kort, hogy nem tudok az ilyenekre olyan nagy befolyással lenni. Tudok tanácsot adni neki, támasz lenni az életében, igyekezni megmutatni neki a jó utat, bár a szülő se tudhatja mindig, hogy mi a legjobb, hiszen ők is csak emberek. Szóval mellette lehetek, de a végső döntés az övé.
2022. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!