Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akinek rossz...

Van itt olyan, akinek rossz kapcsolata volt az anyjával, és már meghalt az anya?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel, akinek rossz kapcsolata volt az anyjával, mert elhanyagoló, esetleg lelkileg bántalmazó szülő volt. A halála változtatott a benned lévő érzéseken?
2022. márc. 13. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem változtatott, örülök is, hogy meghalt.
2022. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Semmi nem változott bennem, igazából mióta elköltöztem otthonról, lényegében mindegy volt, hogy van-e vagy nincs (számomra).

Örömeimet, bánataimat nyilván nem vele beszéltem meg, ha az életben válaszút elé kerültem, nem vele beszéltem meg a döntésemet, nem tőle kértem tanácsot/véleményt.

Én úgy voltam, hogy nekem mindegy, hogy ő van vagy nincs, az idegenhez is több közöm van.

2022. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ennyire rossz egy kapcsolat?:(
2022. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Igen, végre lett egy kis nyugalmam és nem hallom azóta naponta százszor hogy mekkora lúzer vagyok és minek szült meg engem.
2022. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!