Hogyan nyugtassam le?

Figyelt kérdés

Anyám hétvégén meghúzta a derekát, így itthon maradtam vele. A hétre kiírtak. 10-ig aludtam, mert éjjel 7x felkeltett, nem tudtam kipihenni magam. Varrni szoktunk, neki varrónő a szakmája. Mindig van egy kis hiba, és folyamatosan rajtam veri le a mérgét, hogy másnak sikerül. Mondja, hogy én semmit sem csinálok egész nap, ami nem igaz, de nyilván ő tudja én mit érzek.

Utálom magam miatta, és hétfő reggel óta azt hallgatom hogy mennyire egy sz4r haszontalan és hálátlan gyerek vagyok, meg még sorolhatnám. Kiabál velem, megaláz amikor nyitva van az ablak és engem szid. Amikor felhozom neki hogy harmadjára vagyok itthon, miatta, azt mondja megint csak lógok.

Mondanám neki hogy ő se csinálja amit kéne mert 10 éve nem dolgozik, de megver, vagy nekem dob valamit.


Nekem tényleg nagyon rosszul esik ahogy bánik velem, és ha próbálom megbeszélni vele, hajlamos megverni.

Mondtam hogy nem pakolok el amíg nem megy be, mert engem ne félemlítsen meg a közellétével sem, arra azt mondta hogy ma még úgyis be megyek a szobába.

Ha valami eszembe jut még, írom.

Bocsánat hogy hosszú lett. Lenne valakinek valami ötlete hogy juttassam tudtára hogy miatta rühellek már élni is, és nem tudom meddig bírom így?



2022. márc. 29. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de ne sajnáld. Az ilyentől legjobb, ha megszabadulsz. Amint lehet költözz el tőle és minimalizáld a kapcsolatot vagy szakítsd meg. Iskolából meg ne maradj ki miatta.
2022. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért maradsz vele otthon, ha megver? Dolgozol amúgy?
2022. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem dolgozok. Az iskolában meg szorongok, szóval egyik sem jó.
2022. márc. 29. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván utál téged, szeretetből senki se bántja a másikat. Akkor fog lenyugodni, ha elköltözöl. Meglásd, egyből bepasizik, hogy legyen kéznél neki más, akit bánthat. Rendes, használható pénzkeresős szakmát tanulsz, vagy otthon kell még lenned vagy 10 évig?
2022. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról meg, hogy azt kérded, hogyan hozd a tudomására, hogy így nem szeretsz élni: de hát ÉPPEN EZ A CÉLJA! Neki nagyobb öröme nem lenne, mint ha megölnéd magad, mert egyrészt megszabadulna tőled, másrészt mindenkivel sajnáltathatná magát. Anyád vagy őrült, vagy gonosz. Ha te képes vagy az önálló életre (vagy ugyanolyan vagy idegileg, mint ő?), vagyis ha életképes vagy, 18 éves korod után egy nappal le kell lépned. Úgy, hogy ne tudjon róla. Ehhez kell legyen használható szakmád, nem kosárfonás vagy hasonló hlyeség.
2022. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kollégium esetleg?
2022. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!