Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az iskolát,anyámék rám...

Utálom az iskolát,anyámék rám erőltetik,mit csináljak?

Figyelt kérdés

szakiskolába dobtak,és nagyon utálok oda járni..

Tömören:

-utálom az tanárokat,mert 1-ső naptól kezdve szidalmaztak,mert hogyan már az pofám se tesztet nekik

-Diákoknak se csípem

-Utálom hogy kolis vagyok

-meg egészen annyira utálom,nem is akartam oda menni,hanem kultúráltabb közösségben gimibe.

Annyira nincs energiám oda menni,minden kis apró hangya dologért szidnak,ordibálnak(pl:Valamit nem értek és elkezdenek üvölteni,vagy ha fáradt voltam és ezért nem figyeltem akkor is engem szidalmaztak,miközben koliban nem hagytak aludni)

Meg annyira torkig vagyok már velük,mert egyszerűen iritálóak,kötöszködök,fesztülséget csináló hülyék....

Szerintettek mit csináljak?

Anyámék meg rám erőzakolják,mert alapjából véve amikor nyolcdikban akartam iskolát látogatni meg stb akkor el se engedtek,meg papírt se adták oda,meg úgy vannak vele hogy "szakma kötelező"..



#iskola,utálat,tanulás,magyar iskola,tanár,tanárok
2022. ápr. 1. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
94%

Mennyire laksz messze az iskolától? Ha kb 30-35km akkor simán lehetsz bejárós.


Hányadikas vagy? Ha 9. akkor kérdd meg a szüleid, hogy irassanak be egy gimibe

2022. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
93%
Ha 9.es vagy, akkor pár gimnáziumba át tudsz menni különbözeti vizsgával, de ha a szüleid ezt nem engedik, akkor nem nagyon tudsz mit tenni.
2022. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:

1

Szia!

Öhm...Hogyis mondjam:

100kmre lakom,most már ma holnap 11-es leszek.

Kb magyarán:

Bejárós nem lehetek,közelebbi gimi ami nincsen tele tróger,putri lakokkal,meg beképzelt pálviánokkal az meg 50 km-re van.

2022. ápr. 1. 20:18
 4/70 anonim ***** válasza:
86%

Ez nehéz ügy, de ha van olyan szakma, amit szívesen tanulnál, talán nem késő arra váltani. A szakma amúgy tényleg hasznos, ha meg akarsz majd élni.


Úgyhogy szerintem ne egyszerűen arra hajts, hogy elhagyd ezt a sulit, hanem találd ki, hogy mit tanulnál ki szívesen, és azzal állj a szüleid elé.


"Nézd apu, ez a suli meg a koli egy horror, nem tanulok semmit, de szívesen kitanulnék pl. asztalosnak, mert az érdekel, és jó pénzt hoz. Megígérem, hogy azt végig fogom csinálni, mert tetszik az a szakma."


Kábé normális szülő egy ilyen kérést meg kéne fontoljon. Nekem a lányom váltott így iskolát, belementünk, végigcsinálta, most mindenki elégedett az eredménnyel.

2022. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:

4

Én már szépen meg rondán is mondtam..

Sajnos én meg az mondtam:

"Utálok ide járni,mert tele van iritáló hülyékkel,meg nem szeretnék tanulni főleg hogy nagyon maradni szakmát,ami még siketnéma 2 perc alatt csinálja meg"

Meg alapjából véve,hogy még szakmát se válaszhatam..

2022. ápr. 1. 20:23
 6/70 anonim ***** válasza:
89%
A gimihez kell egy tanulmányi szint. Gondolom nem ok nélkül vagy szakiskolában. Nyilván nem úgy volt hogy fiam\lányom, tök jók a jegyeid, de ne menj gimnáziumba"
2022. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
13%
16 alatt nem is regisztrálhatnál ide, úgyhogy töröld a fiókot és menj aludni. Amíg kiskorú vagy a szülőnek joga van el dönteni hogy mikor hol tartózkodsz, hova jársz, mit tanulsz. Itt a nyelvüket a földig hányhatják a válaszolók, akkor is az van amit anyád mond. Persze ez csak egy provokatív kamu, de olyan gyenge kamu hogy nincs mit ragozbi rajta.
2022. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
32%
Hát, nem tudok tanáccsal szolgálni. De a szüleid elég idióták, már bocsánat. Gyerekemért azért hoznék bizonyos áldozatokat. Anno, amikor középsuli előtt álltam, nem volt a városban egy normális suli sem, így aztán hátrahagyva mindent, elköltöztünk egy másik városba.
2022. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

6

Nyilván van benne igazság,mert átlanános iksolában rosszul tanultam,de mondjuk fizika,kémia,töri ment..

7

Te meg miről beszélsz?

Olvass már az kommentem,ember,írtam hogy 11-es leszek..

Meg kommentedre válaszolva:

Ha neked az mondanák,hogy csak daciat vásárolhatsz/vezehetsz,de Ha mondjuk lenne némi pénzed egy fain nissan-ra,akkor te nem lennél kiakadva?

Vagyis inkább beérnél egy szamárral,mint hogy lóval járjál?:/

2022. ápr. 1. 20:36
 10/70 anonim ***** válasza:
94%
7. Remélem nincsenek gyerekekeid, vagy ha vannak, akkor sürgősen gondolkozz el, nehogy szépen lassan a depresszióba hajszold szerencsétleneket.
2022. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!