Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért nem tud támogatn...

Anyukám miért nem tud támogatni, akkor is ha szerinte ez egy rossz döntés?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz, és ezt nagyon is sokszor és jól átgondoltam. Nem tudnék egy gyereknek olyan jövőt biztosítani, amilyet szeretnék. Az apja biztosan nem akarja a gyereket, száma egy hiba voltam…, mikor elmondtam neki hogy terhes lettem, elmondta hogy már házas és van gyereke, és hogy ez mekkora hiba volt, és majdnem sírt nekem hogy ő mennyire szereti a feleségét, és hogy ez az egész mekkora fatális hiba volt. Idegességében mindent a fejemhez vágott. Nagyon fáj már így is a dolog, de tudom hogy ha ezt a babát megszülném akkor szörnyű élete lenne. Nem tudnék egyedülálló anya lenni. Csak azt kértem anyutól hogy egy kicsit támogasson, és mindent elmondtam neki, majd ő is leüvöltötte a hajam hogy egy idióta vénlány vagyok, sikerült teherbe esnem, és most el akarom vetetni. És hogy az én hibám hogy 35 évesen még mindig nincs férjem.

2022. ápr. 18. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
78%

Az eddigi életetekben másban támogatott, csak ebben nem? szerintem egy ilyen nehéz időszakban akármit gondol, támogatnia kellene. hiszen a lánya vagy. Nem értem az ilyen szülőket.

szerintem csak nagyon akar unokát és azért ilyen.

2022. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 A kérdező kommentje:
Sosem volt az a mindenben támogató anya, de amikor meghalt a vőlegényem akkor támogatott, nem hagyott teljesen összetörni.
2022. ápr. 18. 19:19
 3/94 anonim ***** válasza:
13%

Anyád segítene felnevelni. Vágj bele. Ha elveteted, lehet, sosem lesz többet, amikor már párod lesz.

35 évesen lassan kifutsz az időből, s 40 -hez közel már nagy a kockázat a mongolidióta gyerekre is.

2022. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
82%
pedig ebben a helyzetben is teljesen össze tudnál törni.
2022. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
17%

Öszintén szólva anyádat is megértem valahol, ha képes voltál egy nős emberrel összejönni és még teherbe is esni tőle, akkor igen felelőtlen ember vagy.

Lehet, hogy neki az abortusz eleve nem elfogadható dolog, igen sokan teljes mértékben elutasítják, valószínüleg anyád is.

Ha az én lányom lennél, akkor úgyan most nem így viselkednék, mint ahogy ő, elfogadnám a döntésedet, megvárnám, mire lezajlik az egész ügy, de utána igencsak tartanám tőled a távolságot.

2022. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
10%

Abortusz az nagy hiba lenne, annak ellenére is amit leírtál!! Abortusz sohase megoldás akkor is, ha jónak tűnik.

Helyedbe örökbe adnám a gyereket, akkor jó lenne az élete.

2022. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sajnálom a helyzetedet. Nem elég, hogy egy ilyen szemét alakba botlottál bele, még anyukád is beléd rúg. Nincs gyerekem, de ha lenne, és ilyen helyzetbe kerülne, maximálisan támogatnám. Most már hagyd, ne beszélj vele erről, csináld végig egyedül, majd túljutsz rajta. A pasi meg dögöljön meg.

N

2022. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
34%
Miért kellene támogatnia egy szerinte rossz döntést??
2022. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
21%
Miért kéne támogatnia abban hogy megölsz egy tehetetlen életet?
2022. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk ez eléggé undorító, hogy le vénlányoz úgy, hogy van egy halott vőlegényed. Vagyis volt. Sajnálom.

Viszont nincs mentség a tettedre, hogy egy házas emberrel kezdtél ki undorító módon, de a fagyi visszanyalt neked. Igazából gondolom oka volt annak, h házassal kezdtél, mert sajnos 35 évesen már a nőket leírják, maradnak az elváltak meg a nyomik ill a becstelenek...szóval nem biztos, hogy lesz még esélyed gyermekre, ha akarsz. Természetesen ha abszolút nem akarsz, inkább abortusz, ne tedd tönkre a gyerek életét.

2022. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!