Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mond el mindent apukámnak?

Miért mond el mindent apukámnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy akármit mondok anyámnak, elmondja apámnak. Még azokat is ami szerintem bizalmas információ lenne, és nem is értem hogy mit gondol hogy én megosztom vele erre elmondja neki. De állandóan ez megy, és már ott tartok hogy pl az ilyen fiús ügyeket senkivel sem tudom megbeszélni privátban. És még ő van felháborodva hogy nem mondok neki semmit, ezek után komolyan? Mit tegyek? Már tényleg kikészít. Mindig látom a tökéletes anya párost akik dumcsizgatnak megbeszélik a problémákat és az köztük marad. Erre nálunk….mindegy
2022. máj. 1. 21:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Sry de az enyém is ilyen (keress valamit aki el megtudod beszélni)
2022. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
*valakit akivel
2022. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk is ugyanez a probléma, de a tágabb családi körben is.

Ha anyámnak elmondok valamit, akkor tisztában vagyok vele, hogy apámnak is elmondja, mert nagyon bizalmas a kapcsolatuk.

Nekem sincs egy rokonom sem, akinek el tudnám mondani a problémáimat, mert tudom, hogy a férje, vagy felesége is rövidesen tudni fog róla.


Nekem annyiból másabb a helyzetem, hogy van egy nagyon közeli barátom (még óvodában ismertem meg), akinek bármit el tudok mondani, és biztosan tudom, hogy nem adja tovább.

2022. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%
Tehát titkolóznia kéne a társa előtt? Aki az apád? Talán úgy véli, a másik szülő előtt se titok mi van veled...
2022. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
#4de ha én azt akarom pl hogy ,egyenlőre, csak az anyám tudja H Vkivel járok akkor azt nem kéne az apának továbbadni a(megkene mondani neki H ezt ne mondja el senkinek)és ha mégis elmondja akk nem tom mivan
2022. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
Na, kisilabizáltam ebből a förmedvény írásból mit akarsz mondani: Attól hogy te titkolózást vársz, anyád még vélheti úgy hogy nem oké, és jobb ha apád is képben van. Gondolom nem ok nélkül meg a lapítás apád előtt.
2022. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Pedig pszichológus szerint ez hiba.

Ha a gyerek az egyik szülőnek szánja a mondanivalóját, akkor nem szabad továbbadni. Nekem naggggyon megmosta a fejem egy pszichológus ezért anno.

2022. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Mármint hogy akkor a férjemnek (gyerekem apjának) se mondjam el, ha így kéri a gyerek. (7-es voltam).
2022. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
6%
Na ácsi: a pszichológus ezek szerint marhaságot mond. A szülő nem a haverod, barinőd, hanem a szülőd,a kinek felelősen kell mérlegelni a dolgokat. És azt titkolni, hogy kivel kavarsz, nem felelős döntés. Nem cinkos a szülő, ezt kéne felfogni.
2022. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
Nekem most született lányom és ha titokban is, de mindent megbeszélek a férjemmel. Ő a társam, a másik felem. Szerintem ha lesz egy hosszú komoly kapcsolatod, te is megérted
2022. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!