Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy adjam be anyámnak az új...

Hogy adjam be anyámnak az új melót?

Figyelt kérdés
Ki fog borulni, hogy nem ezért tanítattak, hogy takarítsak Ausztriában. Ő inkább egy évig munka nélkül volt, apám tartotta el minimálbérből, de csak irodába volt hajlandó elmenni dolgozni.

2022. máj. 3. 07:09
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
85%
Eltartatni magát gázabb volt ezerrel, mint hogy mást dolgozol... legalább neked van munkád.
2022. máj. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
94%
Mondd, hogy nyelvtanulás érdekében mész ki, így nem neked kell fizetned a nyelvoktatást, még valami pénzmagot is tudsz gyűjteni talán.
2022. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
29%
Hát, ha pár millát belefektettek abba, hogy egyetemre járj, akkor igaza van. De mindegy, mert a te életed, úgy eled, ahogy akarod. Tehát az anyu, kimegyek Ausztriába takaritonak megfelelo lesz
2022. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
22%
Magasról teszek a lepontozásra, én se örülnék neki. Nem úgy neveltem a gyerekem, hogy csak azért elvállajon bármit, mert neki több pénz kell. Itthon is meg tud élni bármilyen munkából, aki akar.
2022. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Jelenleg 200-at kapok. Diákmunkát is kellett vállalom, mert nem tudták finanszírozni a tanulmányokat. Nem lakom velük. Szoktam pénzt adni nekik, azt elfogadják. Párom is kint dolgozik, de az ugye más nekik. Azért amikor pénz kellett, máshoz nem tudtak fordulni, szóval ez egy kicsit visszás nekem. Mert nemes hivatás meg tiszta munka, csak nem lehet megélni belőle. Pl. nyelvvizsgához a tanárt nem tudták fizetni, én csináltam meg munka mellett, úgy, hogy fizettem az albérletet is.
2022. máj. 3. 07:21
 6/56 anonim ***** válasza:
87%

Hopp...

Egyébként amit tanultál legalább te választottad vagy bele kergetett? 1es voltam

2022. máj. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
22%

Pl. nyelvvizsgához a tanárt nem tudták fizetni


Nem is értem, hogyan nyelvvizsgáznak tízezrek különtanár nélkül.

2022. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt választásom, mert messze ne menjek, sokba ne kerüljön. El lehet ezzel a szakmával lenni, csak nem fizet jól.
2022. máj. 3. 07:35
 9/56 A kérdező kommentje:
Hát van, aki kevésbé tehetséges és kell a tanár.
2022. máj. 3. 07:35
 10/56 anonim ***** válasza:
91%
Ausztriában nem szégyen takarítani vagy bármilyen fizikai munkát végezni. Nagyon tanult emberek is kijarnak. Ha azt a pénzt hazahozza amit ott megkeres akkor itthon király. Inkább örülni kellene anyukádnak,jó sok pénzt fogsz keresni, akár a jovodet is megalapozhatod.
2022. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!