Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan sértődnének meg a...

Jogosan sértődnének meg a szüleim, ha tudom, hogy elég pletykások, de a cégnél titoktartási kötelezettséget kellene kötni a fizetésemet illetően, éppen ezért nem szeretném nekik a fizetésem elmondani, nehogy problémám legyen ebből a jövőben?

Figyelt kérdés
Egy nagy multiról van szó.
2022. máj. 5. 13:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
77%
Nincs közük a fizetésedhez. Főleg, ha titoktartási kötelezettséged van!
2022. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
62%
Eleve semmi közük hozzá, amit meg is mondok.
2022. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
70%

Nincs köze hozzájuk. Én sem mondom el, az oka egyszerű. Anyámékban van egy jó nagy kettős mérce: Ha én keresek mondhatni elfogadható pénzt, akkor az már hú de sok, hú de jól megy nekünk. Ha a tesóm keres ugyanannyit, akkor szegényke, hogy kizsigerelik ezért a szar pénzért.

Innentől nem pofázom ki, férjem tudja egyedül.

(Csak azért írtam le, hogy sok bosszúságtól megment, ha nem dumálja ki az ember, és nálunk szüleimnél pl. nincs az, hogy kéregetnének, csak már az bosszant, ahogy állnak hozzá.)

2022. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
68%
Javítva: Nincs közük hozzá (33-as voltam).
2022. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!