Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom tovább. Mit kéne...

Nem bírom tovább. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A szüleim egyfolytában csak ordibálnak. Mindig velem. Ma közölték velem, hogy utálnak. Meg sem kellett volna születnem. Én meg mondom, akkor miért akartatok gyereket? Erre csak annyi volt a válaszuk, hogy már ők sem tudják. Mondta anyám, hogy maradjak bent a szobámban a négy fal között, úgyis csak ahhoz értek. Meg megfenyegetett, hogy ha nem teszem azt, amit mondanak, akkor levágják a hajamat. És még ők csodálkoznak, hogy tavaly öngyilkos akartam lenni, meg megakartam szökni. Azt mondták, hogy menjek Pszichológushoz, mert nem vagyok normális. A szökésen meg az öngyilkosságon sokat gondolkoztam... Igaz barátaim nagyon nincsenek, csak egy. Mert az összes többi kibeszél, meg kamu profilkon írogat. Így meg senkivel sem tudok beszélgetni. A szüleim meg csodálkoznak, hogy megváltoztam. Azt is mondtaák, hogy mindenért én vagyok a hibás és, akkora fülest kaptam apámtól, hogy megszédültem... Meg azt is mondták, hogy dagadt vagyok. 165 cm körül vagyok, 70 kg. Genetika miatt van igazából. Anyaámék sem vékonyak. Azért zavar, hogy ezt mondták, mert a suliban is ezt hallgatok és már elegem van. És nem tudom, hogy mit tehetnék...

2022. máj. 7. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy? Suliban, gyerekvédelemnél érdeklődj, hátha tudnak segíteni a távozásban!
2022. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
15 vagyok. A suliban nem nagyon hinnék el, mert például az igazgatóhelyettes is ismer minket, rég óta. Mert anyáék jópofiznak a külvilágnak, de itthon meg mindenért ordibálnak...
2022. máj. 7. 17:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj be a gyerekvédelemhez és kérdezd meg mik a lehetőségek! Háziorvos, iskola orvos is lehet tud ötletelni! Főleg akkor, ha fizikai bántalmazás is ér! A lelkit nehezebb bizonyítani, de iskolapszichológus, tanár is rendelhet el vizsgálatot.
2022. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Vedd fel telefonnal, amikor ilyeneket mondanak, aztán úgy menj a gyermekvédelemhez.
2022. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, hogy ki ismeri a szüleidet, egy iskolában az ott dolgozók (elvileg) kötelesek minden esetnek utánajárni és jelezni az illetékes hatóságoknak a problémát. Én is jártam iskolapszichológushoz és ő pl. nagyon jó fej volt, a szüleim nem tudtak róla, hogy járok hozzá, titokban tartotta, de nagyon sokat segített.
2022. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%
2.15 évesen nem is lehetnél itt, máskor ne írd ki a korod vagy kamuzz hogy 16 vagy..mert csak 16tól lehetne itt lenni..
2022. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Mit csináltál hogy így bánnak veled?
2022. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Sokra mennek a vizsgálattal. Játszanák a jó pofizósdit ott is. Amúgy tedd a mobilt a zsebedbe, úgy hogy már be van kapcsolva rajta a hangfelvevő, azt vedd fel ahogy kiabálnak veled, max úgy menjél családsegítőhöz, hogy legyen bizonyítékod.
2022. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Gimnázium váltás messzire, kolesz. Utána messszi egyetem,közben persze diákmunka és utána egyből költözés.
2022. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyerekvédelem.
2022. máj. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!