Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbántottam anyukámat. Mit...

Megbántottam anyukámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában nem állunk túl jól anyagilag, anya mégis mindig megoldja, hogy meg legyen mindenünk. Csütörtökön kitalálta, hogy csináljunk valami sütit. Össze is dobott egy natúr joghurtos, gyümölcsös, babapiskótás egyszerű hűtős sütit. Nem vagyok oda a gyümölcsös dolgokért, de ettem belőle, mert nem akartam megbántani. Egész jó volt, másnap este is ettem, mert maradt még belőle. Akkor tettem egy olyan megjegyzést, abszolút nem rosszból, csak ötletként, hogy legközelebb, ha csinálunk ilyet, tehetnénk 3 réteg babapiskótát a 2 helyett. Ma még mindig volt a sütiből, de anya kidobta, és eléggé megbántódott a megjegyzésem miatt, és hogy a kevés pénzünkből jót akar, össze dob egy sütit, erre ki kell dobni. Nem azért nem ettem,mert nem volt finom, csak nem szoktam egyszerre sokat enni semmiből. Nagyon rosszul érzem magam, hogy így megbántottam. Szerintetek mit tegyek?

2022. máj. 22. 20:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Kérj bocsánatot,vagyis mond el neki hogy mire gondoltál, és segíts neki a háztartásban, házimunkában.
2022. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Talán pár nap és picit felenged
2022. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de nagyon rosszul érzem magam, nem gondoltam át, hogy ő mit gondolhat, és így hülyeséget csináltam. Nem szeretnék csak ülni és várni hogy megbékéljen. Az 1esnek köszönöm 😊
2022. máj. 22. 21:04
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem csináltál hülyeséget, anyád szimplán hisztis. Ezen normális ember nem sértődik meg, hanem azt mondja rá, hogy jó. Arról nem is beszélve, hogy 2 napos sütemény még bőven nem rossz, azt kidobni pazarlás. Hagyd rá anyádra, majd megenyhül.
2022. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Mondd el neki, amit írtál, hogy nem gondoltad végig, rosszul fogalmaztál, és hogy nem rosszindulatból mondtad, és hogy egyáltalán nem állt szándékodban megbántani, és hogy nagyon is értékeled, hogy a nehézségek ellenére is mindent megtesz.
2022. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Igazabol szerintem sem csinaltal semmi rosszat.

Mar eleve 2x ettel belole, annak ellenere, h nem szereted a gyumis dolgokat. Raadasul tovabb is akartad fejleszteni, h legkozelebb meg finomabb legyen.

En ugy gondolom, anyukad egy picit tulerzekeny.

2022. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem anyukád túlreagálta, akkor is ha félreértett, és azt hitte elégedetlenkedsz.
2022. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi sértőt nem mondtàl.

Amúgy én is gyakran csinálom ezt az édességet, nagyon finom. A natúr joghurtba mézet és vaníliás cukrot szoktam tenni.

2022. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki nehéz időket él meg, aggódik sokat, gyakran érzékenyebb. Meg lehet érteni, és annak ellenére, hogy nem csináltál semmi rosszat, elmondhatod, hogy nem akartad megbántani, és hogy sajnálod, ha mégis így történt. Nem kell ilyesmiből büszkeségi kérdést csinálni, és még esetleg le is szidni, hogy ő a nemnormális.. főleg, ha ilyen rendes, hogy mindent próbál megtenni, hogy jó legyen a körülményekhez képest.
2022. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
71%
Nem igazán értem, mi baja lenne anyádnak. Semmi sértőt em mondtál, ő meg dühében kivágta a süteményt a p.-ba? Hisztéria, amit művel. Semmi rosszat nem tettél, nem mondtál.
2022. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!