Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám egyfolytában bánt, mit...

Anyám egyfolytában bánt, mit tegyek? 21L

Figyelt kérdés

Kiskorom óta vertek a szüleim. Elszigetelődtem mindenkitől egyedül nőttem fel barátkozni se tudtam soha, mert mindig sírtam meg nem mertem megszólalni valamitől.

Most van egy legjobb barátnőm, de nem tud ő sem tanácsot adni meg neki ott van a barátja aki nem engedi, hogy velem legyen.

Apukám elköltözött pár éve azóta anyám folyamatosan iszik bánt meg pasizik. Ma volt az a nap hogy vissza könyörögte magát egy férfihez aki megcsalta múlthéten, de nagyon rossz hatással van rá. Nemrég hazajött, mert elszokott tűnni napokra és nekem esett, hogy mekkora egy kur…a vagyok nincs életem szerezzek barátokat, takarodjak el meg, hogy megcsaltam a volt barátom ami nem igaz, de olyan lelki fájdalmat tud ezekkel okozni amit nem bírok már. Van egy öcsém és ő is átvette ugyan ezt egyfolytában szekál, hogy egyedül fogok megdögleni meg, hogy mindenki utál. Gondolkozok rajta, hogy elköltözzek, de még nincs miből. Meg az a problémám a költözéssel, hogy baj van a petefészkemmel nagyon sokat görcsölök, hányingerem van és nem nagyon merek egyedül maradni olyankor.

Volt hogy a mamámnál éltem ő segített, vele is ugyan így bánt az anyám, most tavaly meghalt haza kellett költöznöm. Rokonaim nincsenek csak apukám. Nem tudom mit tehetnék. Hiába hajtogatják, hogy felnőtt ember vagyok tanácstalan vagyok.



2022. jún. 6. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamádnak van saját lakása, amit anyukád megörökölt?
2022. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Iskolába jársz? Mivel telnek a napjaid?
2022. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Apukáddal mi van?


Mondanám, hogy jelentsd fel anyádat, de valszeg így is van elég baja. Azt kérte, hogy "takarodj el". Na én szedném a sátorfámat. Ki a tököm akar egy illyennel élni. Majd ő fog vissza sírni, hogy gyere vissza.


Egyetemre nem jársz? Kollégium megoldás lehet.

2022. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ottlakást bizosító munkahelyet keress és menj. Ja nem lesz ez a stressz talán a görcsölés is csökken majd.
2022. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ahogy meghalt a mamám eladtuk a lakást.

Dolgozom étteremben, de nem szállásos.

Apukám a párjával él 86kmre, de nem kiváncsi ránk.

2022. jún. 6. 20:01
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

A helyedben huznek ki: Svajc vagy Ausztria!


Ezt a munkat ott is tudod csinalni, plusz biztositott a szallas+ etkezes+ ezerszer jobb fizu!

Kezdj uj eletet kulfoldon. Rajtam is ez segitett.

2022. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Étteremben dolgozol? A Balaton partján tárt karokkal és szállással várnak...
2022. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jól hangzik, de nem szeretnék külföldre menni egyedül/tudatlanul. Nem beszélek semmilyen nyelvet meg azért ez elég nagy dolog lenne.

Nem szívesen hagynám ott a munkahelyem. Megértő főnökeim vannak. Elengednek előbb, engednek pihenni is napközben elnézik, ha beteg vagyok, leültetnek ebédelni nem olyanok, mint az eddigi helyeken. A munkatársaimmal is jól kijövök. Ott szoktam kipihenni magam nagyjából.

2022. jún. 6. 21:08
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

5: És mi lett a pénzzel?

Az azért komoly összeg, több évtizedre elég megélni, abból lehetne ingatlant venni.

2022. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Na igen ekkora összeget azért csak nem vert el.
2022. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!