Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el apukámnak,...

Hogyan mondjam el apukámnak, hogy barátnőm van?

Figyelt kérdés
Már lassan másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és az apámon kívül már minden közelebbi ismerős tudja, de neki valahogy nem tudom felhozni. Egyszerűen csak nem szoktunk ilyenekről beszélgetni. Ha megkérdezné, hogy mi van a fiúkkal vagy bármi ilyesmi, azonnal elmondanám neki, hogy mi a helyzet, a barátnőmmel pedig már akkor találkozott amikor barátok voltunk még csak, úgyhogy azt sem tudom, hogy bemutatom, mint barátnőmet. Nem félek attól, hogy nem fogadja el, egyszerűen csak nem találom a módját, hogy hogyan tálaljam.

2022. jún. 12. 17:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

"Apa, barátnőm van. Romantikus értelemben szeretem őt."


Valahogy így. Ha nincs lehetőség, csak mondd ki, ha úgy véled nem lesz vele gondod, hogy nem fogadja el.

2022. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Akkor várd meg, hogy legyen rá alkalom. Pl hívd el magatokhoz a lányt és akkor hamar kiderül.
2022. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Nagylevegő. "Apa, Julcsi nem csak a barátnőm, hanem másfél éve a párom."
2022. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
Hány évesek vagytok?
2022. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
17
2022. jún. 12. 17:52
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mese nincs, coming-outolnod kell. (Ha jól értem - a kulcsszavakból - leszbikus lány vagy.)
2022. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Apa, nem kell aggódni a nem kívánt terhesség miatt.
2022. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Akárhogy is, sok sikert!
2022. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%
Én akkor ismerném be ha elotte fiúval is voltam és utána jöttem rá hogy a lányok tetszenek. Kamaszkent amíg nem volt pasim azt hittem.leszbi vagyok. Totálisan megvoltak győződve,hogy ezért nem érdekelnek a fiúk. Hát egy csaj után rajottem rohadtul nem vagyok leszbikus csak szimplán meg nem érdekelt maga a nemi élet. Azóta férjem van és gyerekem. Megjegyzem halál komolyan azt hittem leszbikus vagyok ,kamaszkorban meg az ember keresi a helyet ami normális de csak akkor vallj színt ha tuti a dolog...
2022. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
9: te egy csaj után rájöttél, hogy neked nem ez kell, a Kérdezőnek meg másfél éve van barátnője. Gondolom, nem csak mesét néznak együtt.
2022. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!