Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 14 éves a lány gyerek.3 an...

14 éves a lány gyerek.3 an élnek egyházban mama és a gyerek anyja.Mi a véleményetek arról hogy a 14 éves lányt a nagymama mindenben kiszolgálja?pl este hozzon be egy pohár vizet?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte el de lehet nem is igaz de ha igaz akkor meg így ez nagyon fura ti mit gondoltok?

#14 éves #nagymama #Lány gyermek
2022. júl. 15. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
A mamák nagyon segítőkészek és gondoskodóak.
2022. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én azt gondolom,hogy ott biztos jobban nevelik őket,ezért nem érnek rá unatkozva olyan dolgokat csinálni,amiket nem kellene...

Vagy,akár ha este visz be neki egy pohár vizet,akkor nem érnek rá pl telefont nyomkodni...


(A válaszban elrejtve egy gyengéd figyelemfelkeltés is,talán pár embernek megspórol pár percet.:)

2022. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem hogy ez a mamára tartozik. ha ő attól érzi jól magát hogy ennyire gondoskodó, szíve joga.
2022. júl. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát nézd, az én gyerekem 18 éves, de ha elsohajtja magát a nagyinál éjfélkor, hogy ő palacsintát enne, akkor a nagyi neki áll palacsintát sütni.
2022. júl. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik egyház is ez?

A mama kiszolgál, katolikus lesz az...


Sosem értettem az ilyen kérdéseket...

Téged mi motivált a kiírásában? Miért nem a saját kis tyúk$zaros életeddel foglalkozol?

2022. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a problémád ezzel, az Ő dolguk. Azt gondolom ha zavarná a nagyit nem vinne be neki vizet :)

20 éve felettiek voltunk én és a barátnőm, egy éjszakát ott aludtunk öreganyámnál, neki járt a az ebéd, nem kellett volna aggódni az ételen viszont nekünk össze dobot egy nagyon finom vacsit és még pudingot is kaptunk. (Nem egyszeri esetről beszélek, rendszeres volt a figyelmesség részéről) Az akkori barátnőm most a feleségem, mikor leesett lábról mamám mielőtt mondhattam volna valamit a feleségem már jelezte, hogy szeretné ha velünk élne mamám, utolsó néhány napban pelenkázni kellett és a feleségem gond nélkül megcsinálta. Amikor jól bírta magát gondoskodott rólunk, szeretett minket mi pedig így tudtuk megháláni mikor neki volt szüksége segítségre.


Ha eljön az idő egész biztos a barátnőd viszi majd azt a bizonyos pohár vizet a mamájának

2022. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Vannak ilyen túlgondoskodó anyukák, nagymamák. Saját rokonságomban is több példát tudnék rá mondani. Szerintem az anyuka szólhatna a nagymamának, hogy ne essen túlzásba, és a gyerekének is, hogy ne szolgáltassa ki magát ilyen végletesen. Ui. ezzel a nagymama nem tesz jót az unokájának. Elkényezteti, és a lány ahhoz szokik hozzá, hogy ő még egy pohár vízért is másokat ugráltat. Az ilyen embernek sokkal nehezebb lesz párkapcsolatban élnie vagy szülőként helytállnia.
2022. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is behozott anyukám egy szendvicset 17 éves koromig, mellé facsart narancslevet is. Mi ezzel a baj? Utána elköltöztem albérletbe az egyetem miatt. Anyukám a legjobb barátnőm, semmi gond nincs azzal szerintem, hogy "kiszolgált".

Igaz kicsit hercegnős lettem, most a párom hordoz hasonlóan a tenyerén, de ettől még nem vagyok egy lusta semmirekellő.

2022. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a nagymamak a legjobb teremtesek a vilagon. Mondom en 34 evesen. Mert nekem is volt es imadott. Este 18.00kor meg neki allt diot daralni a vanilias kiflihez ha azt kertukn a hugommal.

Pedig nem voltunk akaratosak de o volt akinek akkora volta a szive (mint a feneke :))). Igazi nagyi volt.

Remelem akarhol is van most jol van...jo par eve meghalt

2023. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!